Vlastní doprava - Řecko

Spolehlivá cestovní kancelář již 27 let

VLASTNÍ DOPRAVA

Cestujete-li na dovolenou rádi vlastní dopravou, připravili jsme pro Vás nabídku ubytování

ve vybavených studiích a apartmánech a také v hotelích.

                   

NABÍZENÉ LOKALITY:

 

PRO ZOBRAZENÍ NABÍDKY KLIKNĚTE NA JEDNOTLIVÁ UBYTOVÁNÍ

 

EPIRUS - AMMOUDIA

Vila Andreas  - 8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Ammoudia je menší rybářskou vesničkou, kterou najdete v severozápadní části Řecka. Patří k menším a poklidným letoviskům, kde si skvěle odpočinete od celoročního shonu a stresu. K životu se Ammoudia probouzí hlavně o víkendu, kdy se sem sjíždějí Řekové z okolí strávit víkend na nábřeží či povečeřet v místních vyhlášených tavernách. Dovolená v Ammoudii je odpočinková, pohodová, vhodná pro ty, kteří nevyhledávají extrémní zábavu, ale spíše klidné prostředí. Ammoudia je dovolenkové místo charakteristické prostornou písečnou pláží, která se táhne podél celého letoviska. Místní pláž je vhodnou volbou pro všechny, kteří vyhledávají pozvolný vstup do moře. V okolí Ammoudie najdete také  menší pláže ukryté mezi nádhernými skalisky. V letovisku najdete spoustu taveren, kaváren, nechybí bankomat a několik obchůdků s potravinami a suvenýry. 

 

EPIRUS - PARGA

Hotel Maistrali***   Studia Nikos Dimas - 8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Město Parga leží v malé zátoce Ionského moře pod pohořím Pindos a patří k jednomu z nejhezčích míst v Řecku. Je obklopeno piniovými lesy a olivovými háji s mohutným pohořím v pozadí. Parga se může chlubit překrásnými přírodními scenériemi, průzračným mořem, nádhernými plážemi. Typickou pro tuto krajinu je bujná subtropická vegetace, lesnatá pohoří, úrodné nížiny a velmi členité pobřeží s krásnými zákoutími. Parga není moderní letovisko, ale má starobylý řecký ráz s typickými úzkými uličkami, které jsou uzounké, jen o málo širší než rozpřáhnuté ruce. Miniaturní náměstíčka jsou lemována obchůdky a kavárnami. Promenáda v centru končí až u přístavu. Podél celého nábřeží je velký výběr kaváren a restaurací. Večer vám toto nábřeží dává možnost příjemné procházky. Posezení v některé z kavárniček nad Pargou pod hradbami bude patřit k nejkrásnějším chvílím. Ve městě najdete několik supermarketů, obchodů s ovocem a zeleninou, pekáren s neodolatelnou nabídkou všelijakých závinů z listového těsta. Parga nabízí několik pláží. Přímo v centru městečka najdete písečnou pláž, dále menší oblázkovou pláž mezi skalisky Piso Krioneri a nejznámější velkou písečnou pláž Valtos, která se nachází přibližně 15 minut chůze z centra. Na městské pláži je možnost zapůjčení slunečníků s lehátky a také vodní šlapadla. Na pláži Valtos si můžete zapůjčit člun nebo se proletět padákem za motorovým člunem a navštívit areál „Tango klub“ se sladkovodním bazénem, slunečníky a lehátky.

 

EPIRUS - SIVOTA

Hotel Albatros***  - 8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Sivota je malé přímořské letovisko ležící na západním pobřeží Řecka (24 km od přístavu Igoumenitsa a 28 km od města Parga), naproti ostrovu Korfu. Pláže v letovisku jsou nositelem “Modré vlajky“, přidělované pouze místům s čistými a udržovanými plážemi. Kamkoliv se zde vydáte, pokaždé najdete větší či menší pláž s nádherným výhledem na moře a okolní hory. V Sivotě a blízkém okolí jsme napočítali celkem 27 pláží, rozmanitost a množství pláží v tomto počtu nenajdete na podstatně větších místech či ostrovech. Příjemné koupání je i na přilehlých ostrůvcích, ke kterým se můžete vypravit zapůjčeným člunem nebo výletní lodí. Základním orientačním bodem v Sivotě je nábřeží, kde můžete u frappé v kavárně pozorovat odplouvání a připlouvání lodí, prodej ryb, nebo se procházet a pozorovat moře či západ slunce. Nechybí zde ani půjčovna aut, skútrů a motorových člunů. Kouzlo Sivoty je v její pohostinnosti, jemnosti, příjemnosti, kráse atmosféry pevniny a ostatních ostrovů, které jsou na dohled. Neuvěřitelná je barva moře, velké množství pláží s nádhernými barevnými kamínky a oblázky. Krása přírody, ale i veškerá dostupnost infrastruktury, dělá ze Sivoty příjemné místo k odpočinku.

 

CHALKIDIKI - NEA VRASNA                                  

Vila Christos    Vila Marieta   - termíny jsou shodné se zájezdy busem, při vlastní dopravě je cena snížena o 1.500 Kč/osoba

Vila Dimitris   -   11/12 denní pobyty       

Hotel Albatros luxury living   -   8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK       

Nea Vrasna se rozkládá na březích Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Leží přibližně 75 km od Thessaloniky-hlavního měst severního Řecka,  Letovisko je oblíbené mezi turisty především díky prostorným písečným plážím, čistě průzračnému moři a příjemné typicky řecké atmosféře. Tady opravdu víte, že jste v Řecku. Zde se tradice snoubí s tepem současného života stejně přirozeně, jako se modrá plocha Egejského moře protíná se zalesněným horstvem pohoří Kerdilionu. Krásu oblasti Nea Vrasna podtrhávají upravené prostorné pláže a pobřeží lemované palmami. Vaše lenošení u moře vám zpříjemní restaurace a bary s plážovým servisem bez poplatku (pouze za konzumaci). K dispozici jsou sprchy se sladkou vodou a převlékárny. Možnost zahrát si plážový volejbal, využít fotbalové a basketbalové hřiště, tenisové kurty nebo motokárovou dráhu potěší všechny příznivce aktivního odpočinku. Dětská hřiště s houpačkami a další atrakce zase rozradostní ty nejmenší. Střed letoviska Nea Vrasna s promenádou láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům. Najdete zde řadu minimarketů, fastfoodů, pizzerie a taverny s řeckými specialitami a také obchůdky se suvenýry i oblečením. Nejznámější a nejvíce vyhledávaný je našimi turisty gyros.

 

CHALKIDIKI - STAVROS

Hotel Alexander Inn    - 8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Vyhledávané přímořské letovisko Stavros najdete na pobřeží Egejského moře v oblasti Strimonského zálivu spojujícího poloostrov Chalkidiki s pevninou Řecka. Hlavním turistickým lákadlem Stavrosu je široká a několik kilometrů dlouhá pláž, která byla pro svou čistotu oceněna Moudrou vlajkou EU. Kolem se zvedá bohatě zalesněné pohoří, které společně s mořem dává letovisku neobyčejný vzhled. Stavros je jedinečný tím, že zde můžete strávit jak klidnou dovolenou s relaxací na pláži, tak také dostatečně rušný a společenský život. Letovisko nabízí pestrý výběr nejrůznějších obchodů se suvenýry, oblečením, koženými výrobky a řeckými produkty. Stavros je živé letovisko, kam přijížději za zábavou lidé z širokého okolí. Mládež ocení diskotéky, lunapark, kluby a noční bary. Milovníci romantiky se mohou vydat na procházku podél pobřeží, přístavu, anebo po večerním městě. V letovisku Stavros najdete také velký výběr restaurací, taveren, kaváren, pizzerií a cukráren, kde si můžete vychutnávat typicky řecké speciality. Každý čtvrtek se ve Stavrosu koná tradiční řecký trh, jehož návštěvu byste si rozhodně neměli nechat ujít.

 

CHALKIDIKI - SARTI                            

Vila Pirofani    Vila Rena's House - 8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Penzion Michalis     11/12 denní pobyty

Sarti objevíte na jihovýchodě tzv. druhého prstu poloostrova Chalkidiki - na Sithonii cca 120 km od Thessaloniki. Jeto oblast s nádhernou přírodou, kterou lze připodobnit k Sardinii. Horské hřebeny porostlé borovicemi, strmé bílé výběžky skal padající do křišťálově čisté vody Egejského moře, kouzelné malé pláže se třpytícím se zlatým pískem dotvářejí atmosféru klidu a pohody přírody, která je civilizací téměř nedotčená. Letovisko nabízí jedinečnou 3,5 km dlouhou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, příjemné sluníčko a hezké koupání v průzračně modrém moři. Dominantou městečka Sarti je náměstí s kavárnami a restauracemi, z kterého vedou úzké uličky stoupající k místnímu kostelíku. Naleznete zde i bohatý výběr obchodů, taveren, restaurací, fastfoodů a supermarketů. Milovníci sportů zde naleznou potápěčské centrum, vodní lyže, windsurfing, jízdu na koni, katamarány, parasailing, kajaky. Malebné letovisko Sarti je ideálním místem pro pobyt u moře a strávení hezké rodinné dovolené. Vychutnat si můžete místní speciality jako je musaka, pastizio, souvlaki, tzatziki, řeckou pizzu nebo oblíbený gyros. Velký výběr je i rybích taveren. Při odpolední siestě si nenechte ujít speciálně upravovanou ledovou kávu frappé. Zapůjčit si můžete auto i motorku.

 

LEFKÁDA - NIDRI

Hotel Avra Beach***    Hotel Eva Beach**    Hotel Athos***

8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Nidri je nejnavštěvovanější letovisko ostrova, které se nachází se na východním pobřeží Lefkady jen 17 km od hlavního města Lefkas. Je lemováno oblázkovými plážemi s panoramou blízkých ostrovů, z nichž nejznámější je Skorpios, který patří k majetku Onassisovy rodiny. Na tyto ostrůvky je možné využít vodní taxi. Směrem do vnitrozemí se naskýtá působivý pohled na členité pohoří sahající do výšky 1 100 m. Dlouhá pláž je tvořena drobnými oblázky, mořské dno se zde svažuje pozvolna, pláž je tedy vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro šnorchlování či milovníky vodních sportů (jízda na člunu či vodních lyžích, banán, windsurfing, létání na padáku, jachting i potápění). Z místního přístavu vyplouvají lodě na blízké ostrovy: Ithaku, Kefalonii, Zakynthos, Paxos a Antipaxos. Čtyři kilometry od Nidri se nacházejí vodopády s křišťálově čistou vodou a malým jezírkem, ve kterém se koupala i Jackie Onassisová-Kennedyová. K Nidri neodmyslitelně patří řecké taverny, bary či kavárny, které lákají k ochutnávání specialit pravé řecké kuchyně i nápojů. V noci Nidri začíná žít svým životem řeckého turistického střediska a láká návštěvníky do taveren a barů. Díky svému atraktivnímu okolí, pestré nabídce výletů, vodních sportů a společenské zábavě patří letovisko k nejvyhledávanějším pobytovým místům ostrova.

 

LEFKÁDA - AGIOS NIKITAS 

Hotel Sirios**  

8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Oblíbené letovisko Agios Nikitas se nachází na severozápadě ostrova asi 13 km od hlavního města Lefkas, které je dobře dostupné pravidelnými autobusovými linkami. V původně rybářské vesničce, která se rozprostírá v mírném svahu a je obklopena olivovníky, najdete hlavní dlážděnou třídu s obchůdky, kavárnami a tavernami. Dominantou letoviska je především nádherná rozlehlá pláž s průzračně čistým mořem, která je pokryta jemným štěrkem. V okolí této malebné vesničky můžete najít další krásné pláže ostrova Lefkada jako je Pefkoulia, Kathisma nebo Milos. Moře Vás svými četnými odstíny modré barvy a bělostnými krajkami načechraných vln.

 

LEFKÁDA - VAFKERI

Lefkada Villas - rodinné vily až pro 6 osob s privátním bazénem

8 denní pobyty - v případě zájmu o delší pobyt Vám cenu spočítá pracovník CK

Malebná horská osada Vafkeri se nachází v centru pevniny ostrova Lefkada. Je to okouzlující vesnička s kamennými domy a krásným okolím plný zeleně. Je vyhlášená pěstováním vinné révy a výrobou skvělého červeného vína. Pohled z vesničky Vafkeri na třpytivé moře a ostrov Scorpios Onasis přináší nezapomenutelný zážitek. Zde najdete klidné místo pro vaši vysněnou dovolenou.

 

                                     

Vytvářím objednávku...