ID: 496040

Termín: 18.08. (So) - 25.08. (So) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Dle programu

Cena: 13 950 Kč

Popis

Slavná místa Anglie jako záhadný Stonehenge, město legendárního krále Artuše Glastonbury, Dartmoor z pověsti o psu Baskervillském či tajemná hospoda Jamaica a mnohem víc navštívíme na tomto poznávacím zájezdu do jihozápadní Anglie

BRIGHTON - PORTSMOUTH - WINCHESTER - STONEHENGE - SALISBURY - EXETER - TORQUAY - ST.MICHAEL´S MOUNT - TINTAGEL - PLYMOUTH - GLASTONBURY - BATH - LONDÝN
Program

1.den - ODJEZD Z ČR
odjezd v nočních - časných ranních hodinách přes Prahu do Německa a Belgie, večer ubytování, nocleh.

2.den - WINCHELSEA - EASTBOURNE - BEACHY HEAD - BRIGHTON - ARUNDEL 
ráno trajekt do Anglie, připlutí do Doveru, cesta podél pobřeží jižní Anglie přes středověké městečko Winchelsea do přímořského střediska Eastbourne - procházka ke slavným křídovým útesům Beachy Head, kolem poledne příjezd do Brightonu - prohlídka centra vč. přístavu a Královského pavilonu, přejezd k návštěvě nedalekého hradu Arundel, ubytování v oblasti Portsmouth, nocleh.

3.den - PORTSMOUTH - WINCHESTER - STONEHENGE - SALISBURY 
prohlídka přístavu Portsmouth - sídlo královského námořnictva Anglie, možnost návštěvy muzea námořnictva a lodí Victory a Mary Rose, příp. vyhlídková věž, přejezd do městečka Winchester s jednou z největších gotických katedrál Anglie, později odpoledne návštěva unikátní prehistorické lokality jihozápadní Anglie Stonehenge (dolmeny, menhiry), k večeru procházka v centru starého města Salisbury s gotickou katedrálou St.Mary, návrat na nocleh.

4.den - EXETER - DARTMOOR - PRINCETOWN - TORQUAY 
návštěva hlavního města hrabství Devon Exeteru - historické centrum s katedrálou ze 13.století, odpoledne národní park Dartmoor proslavený legendou o psu baskervilském - divoká vřesoviště protkaná kamennými zídkami, opuštěné usedlosti, zajímavé vesničky, cestou zastávka v Princetownu. K večeru zastávka v rodišti Agathy Christie - přímořské městečko Torquay spojené se životem slavné autorky, večer ubytování v oblasti Plymouth, nocleh.

5.den - ST.MICHAEL´S MOUNT - PENZANCE - TINTAGEL - BODMIN MOOR 
celodenní výlet oblastí Cornwallu - zastávka u hradu St.Michael´s Mount s areálem převorství, kde je možno sledovat příliv a odliv oceánu, v městečku Penzance si prohlédneme divadelní scénu na skále nad mořem, odpoledne návštěva mýtického hradu Tintagel - rodiště krále Artuše, který je vystavěn na skalách nad jeskyněmi, kde se podle pověsti narodil kouzelník Merlin, k večeru přejezd oblastí vřesovišť Bodmin Moor k slavné hospodě Jamaica z románu Daphne du Maurier, návrat na nocleh.

6.den - PLYMOUTH - GLASTONBURY - BATH 
ráno krátká zastávka v přístavu Plymouth, přejezd do tajemného města krále Artuše - slavného Glastonbury s opatstvím, odpoledne cesta oblastí Midsomeru do nejstarších a nejslavnějších lázní Anglie - Bath s řadou římských památek, pozdě večer přejezd do Londýna, ubytování, nocleh.

7.den - LONDÝN - DOVER
celodenní prohlídka hlavního města Anglie Londýna - historické centrum (Parlament, Big Ben, Westminsterské opatství, park St. James, Buckinghamský palác, Hyde Park, Welingtonův oblouk, Trafalgar, Národní galerie) - odpoledne možnost návštěvy katedrály Sv. Pavla a hradu Tower, most Tower Bridge, večer odjezd z Londýna a z Anglie přes Belgii a Německo do ČR.

8.den - PŘÍJEZD DO ČR
příjezd v pozdních odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje
  • dopravu zahraničním busem (WC, klimatizace, DVD, občerstvení za Kč)
  • 6x ubytování dle programu (1x tranzitní ubytování, 5x hotel v Anglii - pokoje s vlastním sociálním zařízením, rychlovarná konvice, káva, čaj na pokoji)
  • trajekty
  • služby průvodce
  • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
  • Vstupné
     
Možné příplatky
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna 240 Kč / osoba / zájezd
  • Místenka v buse 200Kč
Nástupní místa zdarma

Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava (dálnice), Praha, Plzeň

Svozy za příplatek obousměrně

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín                400 Kč
Hranice, Kroměříž, Zlín                                   350 Kč

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

 

18.08. (So) - 25.08. (So) 2018 - 8 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. osoba
Dle programu
Autobus/Více odjezdových míst
-First minute13 950 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměVelká Británie
MístoBRIGHTON – PORTSMOUTH – WINCHESTER – STONEHENGE – SALISBURY – EXETER – TORQUAY – ST.MICHAEL´S MOUNT – TINTAGEL – PLYMOUTH - GLASTONBURY – BATH – LONDÝN
HotelLondýn a jihozápadní Anglie
1. a 2. osoba
Termín18.08.2018 - 24.08.2018 - s dopravou 18.08.2018 - 25.08.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Vytvářím objednávku...