CK APOLLON - DOVOLENÁ LÉTO 2021

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

Hotel Gaya ***

kufr pdf

Termín:27.06. (Ne) - 04.07. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:592904

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 23 690 Kč

Poloha
Kvalitní tříhvězdičkový menší hotel s vynikající polohou jen 50m od krásné písečné pláže. Jedná se o typický rodinný hotel s 45 pokoji, s výbornou péčí o klienty a klidnou atmosférou. Hotel disponuje venkovním i krytým bazénem s lehátky na slunění, zahradou a venkovní terasou. Najdete zde bar, kavárnu, klimatizovanou restauraci, TV místnost. Hotel je ideálně umístěn mezi promenádou kolem pláže a hlavní promenádou Paguery (Španělsko, Mallorca), na níž se nachází řada obchůdků, kaváren, cukráren a restaurací s příjemným posezením. Wi-Fi za poplatek na pokojích. Vzdálenost na letiště 30 km.
Ubytování
Velmi prostorné, klimati zované, stylově vybavené dvoulůžkové pokoje s balkonem směřujícím na bazén nebo do menší ulice a částečným výhledem na moře, soc. zařízením, telefonem, TV a satelitem, trezorem (za poplatek). Možnost 1 přistýlky pro děti do 12,99 let.. Slevy pro děti do 12,99 let na lůžku. Pro děti do 2 let je zdarma postýlka.
Stravování
V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam a zpět • letištní taxy a palivový příplatek • ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta Pobyty na 10/11 nocí na vyžádání v CK.
Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Doprava
Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings. Předpokládaný letový řád (místní časy): 7 nocí, odlet neděle: Brno - Palma Mallorca bude upřesněno Praha - Palma Mallorca bude upřesněno Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou. V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg. Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm. Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.
Příbuzné produkty
Hotel Gaya*** 10/11 nocí
Způsob prodeje
na vyžádání
Příplatky
Pobytová taxa: cca 2-3 EUR/os./noc, děti do 16 let taxu neplatí, od 9. pobytového dne sleva 50%, (platba na místě) Jednolůžkový pokoj 450 Kč/noc

Podobné zájezdy

Hotel Gaya ***

destinace: Španělsko, Baleáry - Mallorca, Paguera

termín:27.06. (Ne) - 04.07. (Ne) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Polopenze

Hotel Gaya
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Emma Agency spol. s r.o. IČO: 44041918
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...