CK APOLLON - DOVOLENÁ LÉTO 2021

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

Hotel Marcos Beach ***

kufr pdf

Termín:22.05. (So) - 04.06. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:14 dní, 13 nocí

ID hotelu:607838

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 16 624 Kč

Ubytování
Pojeďte s námi v roce 2021 na dovolenou na řecký ostrov Ios, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy od roku 2017 do hotelu Marcos Beach.
Hotel MARCOS BEACH*** s bazénem s lehátky a terasou s posezením pod baldachýny s úžasným výhledem na moře leží jen 200 m od pláže Mylopotas, jedné z nejvyhlášenějších pláží na ostrově. Mylopotas se nachází cca 20 minut procházkou od Chory, kam jezdí i pravidelná autobusová doprava. Milý personál vám zcela určitě zajistí příjemné prožití dovolené. Ubytování doporučujeme všem, kteří vyhledávají na své dovolené klid a krásnou pláž kousek od ubytování. Pokoje pro 2 3 osoby jsou vybaveny miniledničkou, soc. zařízením, fénem, balkónem/terasou, TV, klimatizací zdarma, trezorem na recepci za poplatek wi-fi připojením zdarma v loby. Ze všech pokojů je výhled na moře. V ceně jsou zahrnuty snídaně formou jednoduchého bufetu (vzhledem k situaci je nyní snídaně servírovaná).

Jednolůžkový pokoj (na dotaz)+ 500 Kč/noc.

Možnost dokoupení stravování: snídaně v ceně zájezdu, večeře 400 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj. Další informace najdete zde.
Vzdálenost z letiště:Paros (letiště) - Ios 20km + 90 min lodí.
Předběžné časy letů na sezónu 2021 naleznete v sekci ke stažení ZDE.
První let 22.5.2021 bude operován z Vídně přes Atény.
Letovisko
Pojeďte s námi v roce 2021 na dovolenou na řecký ostrov Ios, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy od roku 2017 a navštivte s námi vyhlášené letovisko Mylopotas.
Mylopotas je vyhlášeným letoviskem. Spojení s nedalekým hlavním městem zajišťuje autobusová doprava. Dlouhá a široká písčitá pláž vybavená lehátky a slunečníky patří mezi nejkrásnější a nejkvalitnější v Evropě. Ios nemá vlastní letiště. Spojení s okolními ostrovy je zajišťováno lodní dopravou. V rámci ostrova můžete využít autobusovou dopravu, taxi nebo si půjčit auto či motorku a poznat všechny krásy ostrova po vlastní ose.
Vzdálenost z letiště: Paros (letiště) - Ios 20km + 90 min lodí.
Ostrov
Pojeďte s námi v roce 2021 na dovolenou na řecký ostrov Ios, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy od roku 2017.
Ostrov Ios s rozlohou 109 km2 naleznete v Egejském moři. Jedná se o typický kykladský ostrov s bílými domky, kostelíky a propletenými úzkými uličkami. Ač je Ios znám jako jeden z rušnějších ostrovů (hlavně díky hl. městu), nabízí romantická zákoutí, krásné nedotčené pláže (některé i nudistické) a zátoky lákající k odpočinku. Aktivní turisté najdou vyžití např. v horách na pěších stezkách kolem archeologických nalezišť. Křišťálově čisté moře nabízí možnost šnorchlování a potápění. Mezi nejoblíbenější pláže patří Psathi, Valmas, Mylopotas, Ormos, Gialos, Koumbara a Manganari.
Hlavní město Chora (nebo Ios) leží na západním pobřeží ostrova. Nabízí množství kaváren, restaurací, obchůdků se suvenýry, šperky či módou. V blízkosti je možné navštívit vrchol Panaghia Gremiotissa, ze kterého se naskýtá nádherný výhled do okolí.
Vyhlášeným letoviskem je Mylopotas. Spojení s nedalekým hlavním městem zajišťuje autobusová doprava. Dlouhá a široká písčitá pláž vybavená lehátky a slunečníky patří mezi nejkrásnější a nejkvalitnější v Evropě. Ios nemá vlastní letiště. Spojení s okolními ostrovy je zajišťováno lodní dopravou. V rámci ostrova můžete využít autobusovou dopravu, taxi nebo si půjčit auto či motorku a poznat všechny krásy ostrova po vlastní ose.
Vzdálenost z letiště:Paros (letiště) - Ios 20km + 90 min lodí.

Cestopis o řeckém ostrově Ios můžete najít zde. (zdroj: Knihy na cestách, zde)
Cena zahrnuje
Letištní a bezpečnostní taxy
Doprava

Podobné zájezdy

Hotel Marcos Beach ***

destinace: Řecko, Ios

termín:22.05. (So) - 04.06. (Pá) 2021 (14 dní, 13 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Marcos Beach
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Melissa Travel s.r.o. IČO: 25409786
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...