ŘECKO

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

ŘECKO

Seznamte se s řeckou historií, poznejte kulturu, která historicky určovala vývoj naší kultury po řadu staletí, a jejíž dochované památky jsou dnes stále tolik úchvatné. Vydejte se s námi do Řecka na poznávací zájezd. Díky unikátním historickým zajímavostem budete neustále na blízku starobylé kultuře. Objevíte přívětivost a pohostinnost Řeků, a především si můžete dopřát řadu skvělých gastronomických zážitků. Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Řecka. Veškeré přípravy a organizaci poznávacího zájezdu zařídíme za vás. Stačí si sbalit zavazadlo a okamžitě vyrazit. Specializujeme se na poznávací zájezdy v Řecku, proto si můžete vybrat z řady různých variant. Pro každého najdeme takový zájezd, který preferuje.

Připravili jsme pro vás poznávací zájezdy zaměřené čistě na kulturní památky, dále pak můžete absolvovat zájezd s volnějším programem pro partičku přátel, nebo odpočinkovější typ poznávačky pro seniory. Jedná se např. o zájezd za poznáním Jónských ostrovů, jejich přírodních krás a také za odpočinkem u Jónského moře. V průběhu 10 dnů navštívíte ostrovy Lefkada, Meganissi, Kefalonie, Zakynthos. Poznáte řadu zajímavostí, pobydete na nejkrásnějších plážích a ve vyhlášených letoviscích s možností úžasných gastronomických zážitků.

Mimo výše uvedený poznávací zájezd je velmi oblíben taktéž výlet za přírodními krásami a mýtickou historií Kréty. Na vlastní oči uvidíte Heraklion, Knossos aj.

Máme pro vás připraven dokonalý program tak, abyste mohli v daném čase poznat ty nejzásadnější místa Řecka. Pokud budete mít individuální požadavky na úpravu harmonogramu, rádi je s vámi probereme.

V rámci nabídky poznávacích zájezdů do Řecka můžete využít dva způsoby dopravy. První, autobusová doprava, je časově náročnější, avšak o to levnější. Rychlejší variantou je letecká doprava, která je dražší a pro někoho méně bezpečná. Volba dopravy je čistě na vás. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc.

CK Apollon – váš specialista na poznávací zájezdy v Řecku.

Řadit dle:
6 položek, 1 stránka
6 položek, 1 stránka
Vytvářím objednávku...