FAKULTATIVNÍ VÝLETY OSTROV ALONISSOS

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

FAKULTATIVNÍ VÝLETY OSTROV ALONISSOS

JÍZDA NA KAJAKU - cena: cca 48 € / 24 
Alonissos nabízí skvělou příležitost pro vyzkoušení jízdy na kajaku v krystalicky čisté vodě egejského moře. Celodenní nebo 1/2 denní výlet . V ceně za jahrnuto všechno potřebné vybavení. V případě celodenního výletu je v ceně oběd ve formě balíčku na cestu.


POTÁPĚNÍ - cena: cca 60 € 
Alonissos je potápěčským rájem! Potápět se a vznášet se v modrých vodách je příležitost, kterou si nemůžete nechat ujít pokud už jednou Alonissos navštívíte. Toto potápění je z pláže, pod dohledem instruktora potápění, do hloubky 1,5 - 5 metrů. Vybavení je v ceně. V nabídce je také potápění z lodi za 80 €.

 

MARINE PARK - cena: cca 35 € 
Celodenní výlet lodí po krásách ostrova Alonissos se zastávkou na koupání a relaxování na některé z nádherných pláží tohoto ostrova. Oběd je zahrnut v ceně a je podáván na lodi.

 

ŠNORCHLOVÁNÍ Z LODI - cena: cca 30 € 
Objevte krásy šnorchlování. Všichni jsou vítáni. I úplní začátečníci, kteří šnorchlování nikdy nezkoušeli. Tento výlet vás zavede podél pobřeží Alonissosu a Peristery, kde objevíte ty nejkrásnější a nejzajímavější místa pro šnorchlování. Je to překrásná scenérie a zároveň šance vidět schovanou podmořskou krásu. Toto bývala stará obchodní cesta již od starověku a tím pádem i ráj pro piráty. Oběd budeme mít v pirátské jeskyni a takžéž spatříme dva lodní vraky.

Vytvářím objednávku...