FAKULTATIVNÍ VÝLETY SIVOTA

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

FAKULTATIVNÍ VÝLETY SIVOTA

KORFU - cena 38 €

Během našeho výletu na “zelenou perlu” Jónského moře navštívíme Achilion, chrám vystavěný na počest hrdiny Achilea. Dále uvidíme Myší ostrůvek, královskou zahradu, kde často pobýval král Konstantin a královna Anna Marie. V hlavním městě Kerkyra budete mít následně volný čas na návštěvu pevnosti, kostela Agios Spiridon a také k nákupům a samozřejmě i na oběd.

 

LODNÍ VÝLET - cena 10 €

Sivota má jednu z nejčistších a nejkrásnějších vod napříč Řeckem. Většina pláží v okolí jsou malé, soukromé se spoustou příležitostí ke šnorchlování. Na tomto lodním výletě navštívíte pláže, které jsou přístupné pouze z moře. Můžete si vybrat: buď absolvovat celý výlet, nebo zůstat na některé z pláží a využít návrat loďkou, která odjíždí zhruba za další hodinu a připojit se k výletu později. Pláž Blue Lagoon je naší další zastávkou na tomto fantastickém výletě.

 

NOČNÍ PARGA - cena 35 €

Starobylé městečko Parga se svými malebnými domky bylo vybudované v krásném malém zálivu s bílými písečnými plážemi a tyrkysově modrou vodou. Městečko je rovněž známo svým rušným nočním životem, příjemnou promenádou s množstvím restaurací, kaváren a taveren. Navštívíme zde “olivové muzeum”, dozvíme se, jak se vyrábí olivový olej, samozřejmě ochutnáme některé z místních specialit a dozvíme se, jaká je oblíbenost výrobků z oliv dnes. Budete si také moci zakoupit originální olivový olej, který patří mezi nejlepší v Řecku. Poté se vydáme na procházku úzkými uličkami až k benátskému hradu z 11. století. Odtud se vám naskytne nádherný pohled na celé městečko a záliv. Poté už nastane čas k večeři a na vás bude rozhodnout se, kterou z restaurací si vyberete.

 

PAXOS, ANTIPAXOS A MODRÉ JESKYNĚ - cena 35 

Tento lodní výlet nás zavede na ostrov Paxos – ostrov Poseidona. Poté se vydáme za modrými jeskyněmi, kam většinou loď zajíždí dovnitř a vy tak máte možnost obdivovat přírodní krásy. Naše další zastávka bude ostrov Antipaxos, kde bude čas na koupání v průzračně čisté vodě. Naše poslední zastávka je v městečku Gaios – hlavním městě ostrova Paxos. Zde budeme mít spoustu volného času na procházku, určitě si zde vychutnáte kávu a užijete si oběd v některé z místních taveren.

 

ZÁPAD SLUNCE - cena 20 €

Čtvrteční večer je romantickým večerem v Sivotě. Poplujeme podél malého ostrůvku a užijeme si nádherný západ slunce. Podávat se bude malé občerstvení a nápoje.

 

CENA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ JE PRO DĚTI STEJNÁ.

Vytvářím objednávku...