ID: 496054

Termín: 08.07. (Po) - 13.07. (So) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 8 950 Kč

Popis

Nejkrásnější místa severního Polska - za historií hanzovních měst a přístavů až na pobřeží Baltu, navštívme i Mazurská jezera...

CZESTOCHOWA - WARSZAWA - MAZURSKÁ JEZERA - OLSZTYN - GRUNDWALD - MALBORK - GDAŇSK - SOPOTY - GDYNIA - WESTRPLATTE - TORUŇ - KRUSZWICA - BISKUPIN - HNĚZDNO - POZNAŇ

 

 

Program

1.den - CZESTOCHOWA - WARSZAWA 
Časně ráno odjezd do Polska, zastávka do nejznámějšího duchovního centra Polska - Czestochowa s klášterem Jasná Hora - návštěva kaple se slavnou ikonou Černé Madony, po poledni příjezd do hlavního města Polska - Warszawa, prohlídka zámeckého náměstí, královský zámek, Zikmundův sloup, staré město, socha mořské panny, městské hradby, katedrála sv.Jana, večer ubytování, nocleh.

2.den - MAZURSKÁ JEZERA
Snídaně, dopoledne návštěva letoviska Mikolajki - vstupní brány do oblasti Mazurských jezer, procházka po břehu jezera, možnost plavby lodí po jezeře Šniardwy, odpoledne pokračování v cestě jezerní oblastí do městečka Gižycko, které leží na břehu sedmi jezer - procházka, volno, k večeru odjezd do oblasti hlavního města Mazurského vojvodství, nocleh.

3.den - OLSZTYN - GRUNWALD - MALBORK - GDYNIA
Snídaně, zastávka k pěší prohlídce historického centra města Olsztyn, před polednem přejezd k návštěvě areálu s muzeem v Grunwaldu - dějiště jedné z největších středověkých bitev (15.června 1410 se zde střetla armáda německých rytířů s vojsky Poláků a Litevců, ve které bojoval i Jan Žižka), odpoledne návštěva středověkého křižáckého hradu Malbork, zapsaného na seznamu UNESCO, největší v Polsku a jeden z nejkrásnějších v celém Pobaltí, večer příjezd na pobřeží Baltského moře, ubytování v letovisku Gdynia, nocleh.

4.den - SOPOTY - GDAŇSK - WESTERPLATTE
Snídaně, odjezd přes přímořské letovisko Sopoty - zastávka na promenádě, k prohlídce jednoho z nejkrásnějších hanzovních měst severní Evropy a jeho přístavu Gdaňsk (honosné paláce, domy, radnice), možnost plavby k památníků 2.světové války Westerplatte, k večeru návrat do Gdynie, volno, možnost koupánípo poledni zastávka ve známých lázních Sopoty - volno, možnost koupání, později odpoledne přejezd do přístavu Gdynia - volno, možnost návštěvy oceánografického muzea, večer návrat na ubytování, nocleh.

5.den - TORUŇ - KRUSZWICA - BISKUPIN 
Snídaně, přejezd do historického města Toruň, rodiště Mikuláše Koperníka - prohlídka centra města s katedrálou sv. Jana Křtitele a honosnými měšťanskými domy, kolem poledne pokračování do města Kruszwica u malebného jezera Goplo - prohlídka Myší věže, ke které se váže legenda o knížeti Popelovi, později odpoledne návštěva skanzenu v Biskupinu - dokonalá rekonstrukce praslovanské osady uzavřené v dřevěné hradbě, místo archeologických festivalů, večer ubytování, nocleh.

6.den - HNĚZDNO - POZNAŇ 
Snídaně, dopoledne zastávka k návštěvě starobylého Hnězdna - významného poutního místa (návštěva gotické katedrály Nebevzetí Panny Marie ze 14.století s hrobem Slavníkovce sv.Vojtěcha - Pražského biskupa, arcidiecezní muzeum), před polednem příjezd do metropole Velkopolského vojvodství - Poznaně, procházka centrem s renesanční trojlodní radnicí, staré tržní náměstí, Přemyslovský zámek, katedrála s hroby polských králů, k večeru odjezd do nástupních míst, příjezd do nástupních míst v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje
  • dopravu zahraničním busem (WC, klimatizace, DVD, občerstvení za Kč)
  • 5x ubytování v hotelích v Polsku dle programu
  • 5x snídaně
  • služby průvodce
  • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
  • Vstupné
Možné příplatky
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna 180 Kč / osoba / zájezd
  • Místenka v buse 200 Kč
Nástupní místa zdarma

Brno, Vyškov, Prostějov,  Olomouc, Přerov, Hranice, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

 

 

08.07. (Po) - 13.07. (So) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-First minute8 950 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPolsko
MístoCZESTOCHOWA - WARSZAWA – MAZURSKÁ JEZERA - OLSZTYN – GRUNDWALD - MALBORK – GDAŇSK – SOPOTY – GDYNIA – WESTRPLATTE - TORUŇ - KRUSZWICA – BISKUPIN – HNĚZDNO – POZNAŇ
HotelOkruh sevením Polskem
Cena za osobu
Termín08.07.2019 - 13.07.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Vytvářím objednávku...