CK APOLLON - DOVOLENÁ LÉTO 2021

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

Norsko - zlatá cesta severu - letecky

kufr pdf

Termín:03.07. (So) - 09.07. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:780196

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 24 790 Kč

Poloha
GJOVIK • LILLEHAMMER • DOMBAS • CESTA TROLLŮ • GEIRANGER • SOGNEFJORD • BERGEN • GEILO • HOLMENKOLLEN • OSLO
Program

1. den
Odlet z Prahy do Osla, transfer do hotelu, ubytování.
2. den
Po snídani odjíždíme do Gjoviku – Hala Fjellhalen, Gjovik Kirke. Navštívíme olympijský Lillehammer, ležící u největšího norského jezera Mjösa a „srdce Norska“ údolí Gudbrandsdalen. Dojedeme do Dombasu a podél divoké řeky Rauma do soutěsky Romsdalen, na úpatí nejvyšší převislé skalní stěny v Evropě. Nocleh.
3. den
„Zlatá cesta severu“ – divoké údolí Romsdalen, jež lemují strmé rozeklané vrcholy a vodopády. Zastávka u převislé Stěny Trollů – Trollveggen. Výjezd věhlasnou cestou Trollů, která 11 serpentinami překonává výškový rozdíl 800 m a prochází překrásnými horskými scenériemi. Překonáme Storfjord a Orlí stezkou dojedeme do městečka Geiranger, ležícího v romantických scenériích Geirangerfjordu (UNESCO). Jeho krásy nejlépe vychutnáte při vyhlídkové plavbě. Pak vyjedeme na horské sedlo s vyhlídkou Dalsnibba (1 440 m n. m.) s úchvatnými pohledy na fjord Geiranger, jehož strmé stěny jsou krášleny desítkami nádherných vodopádů, z nichž nejznámější jsou vodopády Sedm sester, Nápadník a Naděje. Ubytování.
4. den
Vycházka horským údolím k největšímu ledovci v Evropě Jostedalsbreen resp. k jeho splazu Brigsdalsbreen. Přejedeme nádhernými scenériemi k rameni největšího norského fjordu Sognefjordu (délka 200 km), toto legendární území plné jezer a vodopádů je často přirovnáváno k americkému Grand Canyonu. Po zastávce u vodopádu Tvindefoss odjedeme na ubytování.
5. den
Navštívíme druhé největší město Norska Bergen, prohlídka historického centra (UNESCO), návštěva rybího trhu, hanzovní domy, středověké kostely, stará čtvrť dřevěných domů, možnost výjezdu lanovkou nebo pěšího výstupu na vyhlídku Fløyen, ze které je vidět centrum města jako na dlani nebo návštěva známého akvária. Návrat na ubytování.
6. den
Pokračujeme podél impozantních vodopádů Voringfossen do Geilo, středisko zimních sportů. Přejedeme největší evropskou náhorní plošinu Hardangervidda a zbytek dne věnujeme prohlídce Osla – Vigelandův park, výjezd do dějiště zimní olympiády v Holmenkollenu, zastávka u nově postaveného skokanského můstku, překrásný panoramatický výhled na Oslo. Ubytování v Oslu.
7. den
Dopoledne prohlídka Osla, v poledních hodinách transfer na letiště a dle letového řádku odlet do Prahy.
Příplatky
5x večeře min. 10 osob (os/pobyt) - 3000,- Kč | 2lůžkový pokoj / 4 noci (os/pobyt) - 1600,- Kč | Komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | Předpokládaná částka na vstupy cca 1 300 - 1 400 NOK. | Připojištění Extra k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Evropa (os/pobyt) - 290,- Kč
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2021 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 6% do 31. 12. 2020 4% do 31. 01. 2021 2% do 28. 02. 2021 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 8% do 31. 12. 2020 6% do 31. 01. 2021 4% do 28. 02. 2021 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
Letecka doprava - cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha–Oslo–Praha vč. tax
transfer letiště - hotel - letiště
dopravu autobusem v Norsku
6× ubytování - 2x 2lůžkové pokoje v hotelu, 4x 4lůžkové pokoje nebo chatky
ložní prádlo
6× snídani převážně bufetovou formou
vnitrostátní trajekty
průvodcovské služby
Odlety
Praha
Prilety
Praha

Podobné zájezdy

Norsko - zlatá cesta severu - letecky

destinace: Norsko, Poznávací zájezdy - Norsko, Norsko

termín:03.07. (So) - 09.07. (Pá) 2021 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Norsko - zlatá cesta severu - letecky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...