ID: 893349

Termín: 16.05. (So) - 19.05. (Út) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 1 noc

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 4 590 Kč

Holandsko – poznávací zájezd – informace:

​4 denní poznávací autobusový zájezd do Holandska

Den Haag - Madurodam -  Scheveningen – Větrné mlýny – Výroba dřeváků a sýrů - Amsterdam – Projížďka lodí po grachtech – nákupy v Primarku

 

 • DEN HAAG - je třetím největším nizozemským městem. Najdete tu především historické památky, vyznamná muzea a řadu parků. Haag je také důležitým politickým centerm - sídlí zde panovník, vláda i parlament. 
 • MADURODAM - Tady najdete malé modely těch největších turistických atrakcí z celého Holandska. Paláce, větrné mlýny, přístav v Rotterdamu, pěstování tulipánů, sýrové trhy v Alkmaaru, Evropský soudní dvůr v Haagu, úzké vodní kanály v Amsterdamu, dům Anny Frankové a mnoho dalšího si zde můžete prohlédnout z ptačí perspektivy.
 • SKANZEN -  Zde uvidíte lásku Holanďanů k tradicím a historii. Obydlený skanzen vznikl po roce 1945 zrestaurováním  původní zaanské vesnice. A následně sem byly převezeny další historické klenoty z Holandska. Ve ZaanseSchans se vrátíte asi o 150 let do minulosti.
 • AMSTERDAM -  Amsterdam se rozkládá na několika ostrovech a napočítáte zde asi 400 mostů. Většina budov stojí na dřevěných pilotech, podobně jako jsou postaveny italské Benátky. Najdete  zde široké spektrum galerií a muzeí. Holanďané jsou nejvíce pyšní na  národní muzeum Rijksmuseum s výběrem nejlepších holandských děl. Pokud obdivujete obrazy Van Gogha, jeho muzeum v Amsterdamu byste měli  určitě navštívit. Amsterdam  také nabízí pokušení v podobě volně prodejné marihuany v cofeeshopech a Uličky lásky. V Amsterdamu si každý najde své království.

 

 

Program zájezdu do Holandska

1. den zájezdu do Holandska: odjezd z Brna v 16:00 směr Jihlava, Praha, Ústí nad Labem, Děčín, Hřensko. Noční přejezd přes Německo.

2. den zájezdu do Holandska: Ráno příjezd do města Den Haag, majestátního sídla oficiálních budov a velvyslanectví. Při naší procházce centrem města uvidíme budovy vládního komplexu Binnenhof, místa zasedání vlády a horní komory parlamentu, na jehož nádvoří se nachází impozantní budova gotického rytířského sálu, dále pozůstatky původního městského opevnění nebo kostel Grote Kerk s krásnou kazatelnou. Zájemci budou moci individuálně navštívit Mauritihuis, muzeum vlámského malířství, které skrývá "nizozemskou Mona Lisu" – Vermeerovu Dívku s perlovou náušnicí. Po prohlídce přejezd do přímořských lázních Scheveningen – luxusní středisko s promenádou lemovanou kavárnami a hotely a 400 m dlouhým molem DE PIER, které vybíhá do vln Severního moře a končí vyhlídkovou věží. Poté Vás čeká přesun do Madurodamu, kde navštívíme park s holandskými miniaturami: grachty, kostely, paláce i obyčejné rodinné domky, přístavy, větrné mlýny a tulipánová pole. Navečer odjezd do hotelu.

3. den zájezdu do Holandska: po snídani odjezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si můžete prohlídnout holandské větrné mlýny a další typické zelenobílé dřevěné domky. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků a ochutnáte výborné sýry Edam a Gouda s možností nákupů. Přejezd na prohlídku hlavního a korunovačního města Amsterdamu. Pěší procházka historickým centrem, při které uvidíte proslulou plovoucí květinovou tržnici, náměstí Dam s královským palácem a korunovačním kostelem, dvůr Bekyní, nejstarší kostel Oude Kerk, Westerkerk – hrob Rembrandta, dům Anny Frankové, muzejní náměstí s budovami Rijks muzea a muzea Van Gogha, které můžete individuálně navštívit. Fakultativně hodinová projížďka lodí po kanálech. Samozřejmě je v rámci okruhu počítáno i s osobním volnem na nákupy a občerstvení. Můžete výhodně nakoupit v Primarku, který je v centru města. Ve večerních hodinách odjezd přes Německo do Česka.

4. den zájezdu do Holandska: příjezd do ČR v odpoledních hodinách. Svozy navazují.

Cena poznávacího zájezdu do Holandska zahrnuje

 

 • dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč
 • 1x nocleh v hotelu ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • 1x snídani formou bufetu
 • služby průvodce
 • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

 

 

Cena zájezdu do Holandska nezahrnuje

 • pobytovou taxu cca 5  €

 

 

Možné příplatky v rámci zájezdu do Holandska
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.150 Kč
 • Komplexní cestovní pojištění včetně storna 124 Kč
 • Místenka v buse 100 Kč / osoba

 

 • ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ:  Miniatury 17,5 €, Skanzen ZDARMA, Větrné mlýny 3 €, muzeum Mauritshuis 15,5 € dospělí a do 18 let zdarmaMuzea 19 € (do 18 let zdarma), projížďka lodí po grachtech 12 €.

 

Bezplatná nástupní místa pro zájemce o zájezd do Holandska

Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Mělník, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín

Svozy za příplatek obousměrně

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor       390 Kč

Zlín                                                                     250 Kč

Olomouc, Kroměříž                                            200 Kč                                        

Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

16.05. (So) - 19.05. (Út) 2020 - 4 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-18%First minute4 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNizozemí
MístoAmsterodam
HotelJarní Holandsko
Cena za osobu
Termín17.05.2020 - 18.05.2020 - s dopravou 16.05.2020 - 19.05.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Vytvářím objednávku...