MALLORCA, dovolená Španělsko letecky

MALLORCA - letecky

Dovolená Mallorca

 

Úchvatná dovolená s perfektně čistým mořem na pobřeží španělského ostrova Mallorca je zárukou úžasných zážitků a odpočinku. Západní část středozemního moře předurčuje tento ostrov k opravdu skvělým klimatickým podmínkám. Oceníte dostupnost Valencie, Barcelony nebo Alžíru.

 

Dovolená na Mallorce pro vás bude skvělou příležitostí, jak si odpočinou, načerpat energii, a hlavně se o nic nestarat. Servis hotelových služeb a volnočasových aktivit vám dá možnost věnovat maximum času bezstarostnému odpočinku, fakultativním výletům za poznáním přírodních zajímavostí a kulturních krás ostrova.

 

V nabídce dovolených na Mallorce od CK Apollon najdete pobyty ve vybraných hotelech a apartmánech oblíbených turistických destinací.

 

Pokud byste rádi doporučení na lokality s menším turistickým ruchem, na místa v blízkosti kulturních nebo přírodních památek, na lokality nabité zábavou a rušným nočním životem, pak nás kontaktujte. Pro každý požadavek umíme zvolit ideální letovisko.

 

Dá se říci, že Mallorca má plošně vysoký standard služeb. Pro rodinu s dětmi je opravdu perfektní volbou. Střediska jsou moderně zařízená, nechybí klimatizované ubytování v různých typech rekreačních objektů.

 

CK Apollon – váš specialista na dovolenou na Malorce.

 

MALLORCA - Letovisko PORT DE POLLENSA

 

HOTEL PANORAMA***

 

Pollença a zátoka San Vicente tvoří nejhezčí oblast na severním pobřeží ostrova. Z jedné strany je lemována úchvatným mysem Formentor, který je součástí pohoří Tramuntana (od r. 2011 pod ochranou UNESCO) a z druhé strany mysem El Pinar. Pro svou malebnost byla a je vyhledávána hlavně malíři a umělci. Zde trávili letní dovolenou mezi jinými osobnostmi také W. Churchill, Agatha Christie nebo Petr Usti nov. Přístav se honosí nádhernou promenádou a širokými písečnými plážemi, z obou stran lemovanými menšími zátokami s křišťálovou vodou a souborem prehistorických jeskyní. Pollensa je výletním místem obyvatel ostrova, takže hotelů je zde málo, spíše zde najdete apartmány nebo vilky. Vzdálenost od leti ště v Palmě 65 km.

 

 

MALLORCA - Letovisko COLONIA DE SANT JORDI

 

HOTEL ROMANTICA***

 

Colonia de Sant Jordi je menší letovisko poblíž jižního cípu ostrova Mallorca, mysu Cap de Ses Salines. Jeho středem je přístav a pláž Sa Platja Es Port, kde také leží většina restaurací a obchodů. Z přístavu se můžete vydat lodí na nedaleký ostrov Cabrera, který je jedinou přírodní rezervací Baleárského souostroví. Západně od městečka se rozkládá kilometry dlouhá pláž Es Trenc, která patří mezi nejhezčí na Mallorce. Východně od přístavu najdete další nádhernou přírodní pláž Es Dofí, kterou navštěvují hlavně místní obyvatelé. Spojením krásných pláží s klidem a řadou zajímavostí v okolí je toto letovisko ideální pro strávení nezapomenutelné dovolené.

 

MALLORCA - Letovisko PAGUERA

 

HOTEL GAYA***   HOTEL FLOR LOS ALMENDROS***    HOTEL BEVERLY PLAYA***   HOTEL TORA***

 

Příjemné a klidné letovisko Paguera leží v zálivu na jihozápadě ostrova Mallorca a je vzdáleno 28 km od hlavního města Palma de Mallorca. Paguera je vyhledávané letovisko hlavně pro krásu tří zátok s jemným pískem, lemovaných piniovými lesy a malebnými útesy. Středem letoviska se táhne pěší promenáda se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací. Pobřeží letoviska je členité, střídají se zde písečné pláže se skalnatými útesy, které vytvářejí půvabné přírodní scenérie. Přístup do moře je na písečných plážích s průzračnou vodou pozvolný. Naleznete zde všechny druhy zábavy – vodní sporty, noční život, romantické procházky po nově zrekonstruované promenádě nebo výlety do blízkých hor a zátok (např. Cala Fornells).

 

MALLORCA - Letovisko PALMANOVA

 

HOTEL SENSES PALMANOVA****    HOTEL ALUA HAWAII****

 

Moderní prázdninové letovisko je situováno v zálivu Bahia de Palma 15 km jihozápadně od hlavního města a je vyhledáváno především anglickými turisty. Palma Nova, která navazuje na další vyhlášené středisko Magaluf, je zelené městečko s parčíky, menšími hotely, vilkami a apartmány, a i přes velké množství turistů a možností zábavy je lze označit za příjemné a klidné. Důvodem oblíbenosti městečka je především dva kilometry dlouhé pobřeží, které je dvěma romantickými poloostrovy rozděleno na tři krásné pláže: Playa de Porto Novo o d´es Carregador, Playa de na Nadala a Playa de Son Maties. Všechny jsou pokryty jemným, světlým pískem a zvolna klesají do průzračného moře. Letovisko uspokojí i milovníky sportu – je tu hřiště na kopanou, minigolf, tenisové kurty, škola veslování, potápěčské centrum, vodní sporty; golfový resort Santa Ponsa vzdálený několik minut. Palma Nova nabízí i bezpočet barů a restaurací z nichž mnohé vypadají, jako by byly přeneseny ze staré dobré Anglie. Večerní zábavu nabízí také kluby a diskotéky, nákupní možnosti spousta obchodů a supermarketů. K největším zábavním lákadlům patří Casino Paladium, zoologická zahrada Marineland s vystoupením delfínů, lachtanů a papoušků, Westernpark a divadelní show Pirátské dobrodružství.

 

 

MALLORCA - Letovisko SANT ELM

 

HOTEL  AQUAMARIN***

 

Příjemné a klidné letovisko Paguera leží v zálivu na jihozápadě ostrova Mallorca Sant Elm je malá osada, která si uchovala kouzlo původní rybářské vesnice. Písečná pláž, zátoky Conils a Basset, ostrůvek Es Pantaleu a ostrov Sa Dragonera vytváří dohromady neskutečně atraktivní přírodní prostřední. Za osadou směrem do vnitrozemí se zvedají majestátní kopce ozdobené starými strážními věžemi, klášterem la Trapa a starobylými usedlostmi. Sant Elm je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí. V městečku najdete restaurace, bary i obchůdky, milovníci nakupování a nočního života musí ale dojet do 7 km vzdáleného Puerta Andratx, kde si v přístavu dává schůzky místní smetánka.

 

 

 

 

• LETOVÝ ŘÁD (Španělsko - MALLORCA) - klikněte zde

 

 

FAKULTATIVNÍ VÝLETY MALLORCA - klikněte zde

 

 

 

Řadit dle:
3 položky, 1 stránka
3 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...