ID: 798119

Termín: 15.02. (Pá) - 17.02. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Bez stravy

Cena: 2 200 Kč

Popis

​3 denní poznávací zájezd

ZAHÁJENÍ SLAVNÉHO KARNEVALU A ROMANTIKA V POHÁDKOVÉM MĚSTĚ NA LAGUNĚ

CANAL di GRANDE - PONTE RIALTO - NÁMĚSTÍ A BASILIKA SAN MARCO - DÓŽECÍ PALÁC - NÁMOŘNÍ MUZEUM

 

Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Ulice jsou plné radostného veselí, narazíte zde na nepřebernou spoustu maškarních kostýmů, pořádají se průvody městem. Na hlavním náměstí sv. Marka se konají vystoupení s živou hudbou a řada doprovodných událostí, kterých se mohou účastnit všichni návštěvníci. Pokud byste si náhodou nechtěli obléknout kostým, můžete si nechat udělat malbu na tvář, která je nabízena na zdejších ulicích nebo si alespoň zakoupit krásnou masku. Určitě byste také neměli zapomenout ochutnat typický benátský koblih zvaný „frittelle“, který se prodává pouze během karnevalového období v místních cukrárnách nebo pekárnách. Karneval už tradičně zahajuje vodní průvod La Festa Veneziana sull´Acqua. Každoročně má dvě části. Ta první začíná na Rio di Cannaregio vždy v 18. hodin, které se zúčastíme. Jde o fantastickou šou plnou světel a barev.

 

Program

1. den (Pá): Odjezd z Brna ve 21:00 hod (svozy navazují) - bývalé autobusové nádraží naproti hotelu Grand  noční přejezd přes Rakousko do Itálie

 

2. den (So): Celodenní pobyt v Benátkách - v ranních hodinách příjezd busem na okraj Benátek - Mogliano, společně odjezd příměstským vlakem do Benátek -Venezia S. Lucia. Odtud začíná pěší prohlídka podél Canalu Grande k  mostu Ponte di Rialto a na tržnici, kde je osobní volno 1,5 hod. na nákupy a občerstvení. Pak následuje třiceti minutová plavba vaporettem se zastávkou  u kostela Santa Maria della Salute, který byl postaven v období moru, jež postihl Benátky v roce 1630. Vaprettem doplujeme až k Arzenálu. Je to komplex loděnic kolem Velkého doku, který založil v roce 1104 dóže Orlando Falieri. Právě tady vznikaly pod rukama mistrů loďařů válečné i obchodní lodě, které tvořily základ slavné benátské flotily. Dnes už svému původnímu účelu neslouží, částečně se Arzenál stal výstavní plochou slavného přehlídky moderního umění Bienále. Sídlí zde také Centrum strategických studií italského vojenského námořnictva. Od Arzenálu pokračuje pěší prohlídka podél pobřeží - Basilika a náměstí sv. Marka se zvonicí, Kampanila, Most vzdechů, Dóžecí palác, Prokurace, Hodinová věž. Odpoledne volný program, sobotní atmosféra benátského karnevalu, (masky, koncerty, gondoly...) Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Ve večerních hodinách odjezd z Benátek - plavba vaporettem po Canalu Grande směrem k nádraží. Pak následuje vodní průvod na kanále Rio di Cannaregio, po jeho ukončení opět odjezd vlakem z Venezia S. Lucia do Mogliana. Noční přejezd přes Itálii a Rakousko. 

 

3. den (Ne): Příjezd do Brna v ranních hodinách cca 7:00 hod – svozy navazují.

Cena zahrnuje
  • dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč
  • služby průvodce
Cena nezahrnuje
  • příměstský vlak do/z Benátek, vaporetto, parkovné - celkem 20 € (platba v buse u průvodce)
Možné příplatky
  • komplexní cestovní pojištění včetně storna 90 Kč/osoba/zájezd
  • místenka v buse 100 Kč/osoba

 

  • ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ: Dóžecí palác + Museo Correale + Museo Archeologico Nazionale 18 € (6-14 let, studenti do 25 let, senioři nad 65 let 11 €), galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €, Benátky - Academia cca 14 € (studenti 11 €).

  • ​Ve chvíli volného programu můžete využít jízdu v gondole, která je až pro 6 osob. Projížďka trvá 45 minut a cena je 80 €/gondola.
Nástupní místa zdarma

Brno, Pohořelice, Mikulov

Svozy za příplatek obousměrně

Praha                                                                  350 Kč

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor    400 Kč

Zlín                                                                      300 Kč

Olomouc                                                             250 Kč

Jihlava, Kroměříž                                               200 Kč

Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

15.02. (Pá) - 17.02. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za 2 osoby
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-First minute2 200 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoItálie
HotelVALENTÝN v Benátkách
Cena za 2 osoby
Termín15.02.2019 - 17.02.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Vytvářím objednávku...