CK APOLLON - DOVOLENÁ LÉTO 2022

Spolehlivá cestovní kancelář již 27 let

Villaggio Borgo degli Ulivi ***

kufr pdf

Termín:26.07. (Út) - 02.08. (Út) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:887692

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 14 990 Kč

Poloha
Rezort Borgo degli Ulivi se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina v Kalábrii (Itálie). Vybavení rezortu je ovlivněno uměním Feng shui a jeho součástí je i centrum jógy. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů přímo u dlouhé a široké písečné pláže, která není přeplněná ani v nejvyšší sezóně, což zajišťuje velmi příjemný pobyt v dostatečné vzdálenosti od rušné civilizace. Pobřežní promenáda s dalšími restauracemi se nachází asi 300m od rezortu. Pro návštěvníky rezortu je poskytován zdarma hotelový plážový servis (slunečník a dvě plážová křesla). Rezort má vlastní bar s příjemným posezením přímo u pláže vybavený i sprchou a toaletami. Ubytovací část dělí od pláže jen piniový háj. Villaggio je velmi dobře vybavené pro pohodovou dovolenou a je ideálním místem pro všechny, kteří hledají relaxaci a odpočinek. V areálu je velký bazén pro dospělé i pro děti, vířivka, u bazénu slunečníky a lehátka, dále restaurace a bar. Na ploše 25.000 m2 je k dispozici bohaté sportovní vyžití (tenis, fotbal, volejbal, stolní tenis, lukostřelba), možnost půjčení kol. Možnost navštěvování lekcí jógy s místní cvičitelkou (za poplatek). Jsou zajišťovány animační programy a miniklub pro děti. Wi-Fi u recepce zdarma.
Ubytování
Hotel
Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách v hotelových pokojích. Hotelové pokoje jsou typu 1/2 - dvoulůžkové nebo 1/2+1 - dvoulůžkové s možností 1 přistýlky pro děti i dospělé. Všechny pokoje jsou v čistém a jednoduchém stylu a plně vybaveny. Mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor (vše v ceně pobytu), vlastní soc. zařízení. Možnost ubytování malého psa za příplatek 5EUR/noc - platba na místě.
Apartmány
Ubytování je zajištěno v apartmánech pro 2-4 osoby. Apartmán se skládá z jedné místnosti s kuchyňským koutem a možností 1-2 přistýlek a z jedné ložnice pro 2 osoby. Základní cenu platí vždy dvě osoby na lůžku. 3. a 4. osoba má pobyt zdarma a platí jen dopravu a služby delegáta. Každý apartmán má vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor. V ceně je zahrnuto povlečení a spotřeba plynu, elektřiny i vody. Možnost přiobjednání hotelových služeb (úklid, ručníky, toaletní potřeby). Při ubytování v apartmánech se platí vratná kauce (100 EUR). Možnost ubytování malého psa za příplatek 5EUR/noc - platba na místě.
Stravování
Hotel
Ubytování v hotelových pokojích je zajištěno v režimu Light All Inclusive. Tento režim zahrnuje snídaně formou bufetu, obědy a večeře - skládají se z 2-3 prvních chodů (těstoviny, rýže, polévka), 2-3 hlavních jídel, (maso, ryba), zeleninového a přílohového bufet, dezertu nebo ovoce. K obědu i večeři jsou v ceně i nápoje - voda a 1/4 l vína na osobu (bílé nebo červené). V rámci pobytu All Inclusive je poskytován zdarma plážový servis, tenisové kurty i hřiště na fotbal či volejbal. Po celý den je poskytována v baru u bazénu i u pláže pitná voda, která je stáčena do ekologických nádob. Apartmány Ubytování v apartmánech je bez stravy s možností připlacení polopenze nebo pobytu light All Inclusive.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam a zpět • transfer z letiště do hotelu a zpět • ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou • plážový servis • služby delegáta
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Pobytovou taxu: V červenci a srpnu ve výši 2 Eura / os. / den, v červnu a září ve výši 1,50 Eura / os. / den.
Platba se hradí při příjezdu na recepci. Pobytovou taxu platí všechny osoby od 10 roků. Osoby nad 65 roků platí 50%.
Příplatky
• Hotel. Jednolůžkový pokoj: 1 400 Kč/noc Malý pes: 5 EUR/noc (platba na místě) Pobytová taxa: cca 14 EUR/os./týden (platba na místě) • Apartmány Polopenze dospělý: 600 Kč/noc Polopenze dítě 3–12 let: 450 Kč/noc Polopenze dítě 2–3 roky: 300 Kč/noc Light All Inclusive dospělý: 750 Kč/noc Light All Inclusive dítě 3–13 let: 600 Kč/noc Light All Inclusive dítě 2–3 roky: 450 Kč/noc Hotelové služby (úklid, ručníky, toaletní potřeby) 150 Kč/os./noc Ručníky: 7 EUR/osobu/týden (platba na místě) Vratná kauce: 100 EUR/apartmán (platba na místě) Malý pes: 5 EUR/noc (platba na místě) Pobytová taxa: cca 14 EUR/os./týden (platba na místě)
Doprava
Doprava do Kalábrie je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smart Wings. Předpokládaný letový řád (místní časy): 7 nocí: Praha - Lamezia Terme 11:15–13:30, Lamezia - Terme Praha 14:15–16:30 Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou. V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg. Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.
Způsob prodeje
online

Podobné zájezdy

Villaggio Borgo degli Ulivi ***

destinace: Itálie, Kalábrie, Sellia Marina

termín:26.07. (Út) - 02.08. (Út) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Villaggio Borgo degli Ulivi
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Emma Agency spol. s r.o. IČO: 44041918
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...