CK APOLLON - DOVOLENÁ LÉTO 2022

Spolehlivá cestovní kancelář již 27 let

To nejhezčí z Korsiky

kufr pdf

Termín:23.09. (Pá) - 02.10. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:861803

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 13 490 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Cena zahrnuje
  • 7× nocleh v korsických 4lůžkových bungalovech (dvě ložnice, jednoduše vybavená kuchyňka s vařičem, mikrovlnkou a lednicí, WC/koupelna)
  • dopravu busem z Brna a Mikulova, včetně trajektu kat. paluba + podporu autobusu na místě (ostatní odjezdová místa viz příplatky)
  • přepravu jednoho jízdního kola v cyklovleku
  • služby sportovního instruktora CK, infomateriál
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • pobytovou taxu 0,5 € od 18 let/os./noc (povinná platba v místě)
  • kauci 30 €/bungalov
  • vstupné v rámci fakultativního programu cca 50 €/os.
Program zájezdu
1. den: Odjezd z Brna ve 2 hod. ráno (ostatní odjezdová místa viz tab.), průjezd Rakouskem do Itálie, celonoční trajekt Savona-Bastia na Korsiku.
2. den: Ráno vylodění v Bastii, busem přes Corte (prohlídka historického centra). Ubytování v kempu s venkovním terasovým bazénem a barem v Olmeto-Plage, 300 m od nádherné písečné pláže. Možnost koupání na krásné písečné pláži.
3. den: Na kole po zvlněné silničce s výhledy na moře nebo busem navštívíme hlavní město Korsiky a rodiště Napoleona Bonaparta – Ajaccio, kolem pláží s možnostmi koupání dojedeme k mysu Parata s pevností (výhledy na ostrovy Íles Sanquinaires). Z Ajaccia zpět do kempu busem. 95, 71 nebo pouze 35 km.
4. den: Na kole z Col de Vergio (1.477 m n. m., nejvyšší silniční průsmyk Korsiky) 40km sjezd s nádhernými výhledy do Porta. Poté výjezd kolem oranžových skal NP Les Calanches do horské vesničky Piana a sjezd do Cargése, lze pokračovat kolem pobřeží. 62–87 km.
5. den: Z typického korsického města Sarténe pojedeme zvlněnou krajinou s krásnými výhledy k pevnosti Belvédére-Campomoro. Kolem zálivu Golfe de Valinco s možnostmi koupání na rozlehlých plážích a přes Propriano návrat do kempu. 55 km, lze zkrátit.
6. den: Z vesničky Zonza sjezd borovicovými lesy s krásnými skalami kolem přehrady Ospedale do přístavu Porto Vecchio (prohlídka). Nádherné Bonifacio, plavba na lodičkách kolem útesů. 30–43 km.
7. den: Z průsmyku Col de Vergio dlouhý sjezd s výhledy na masiv nejvyšší korsické hory Monte Cinto k přehradě Calacuccia, dále divokým kaňonem řeky Golo. Lze pokračovat až do Corte s možností výjezdu do soutěsky Restonica - nádherná divoká příroda. 40–54 km + libovolné km v soutěsce Restonica.
8. den: Volný program, možnost koupání. Na kole např. okruh Porto Pollo (hezké přístavní městečko) – Filitosa (Oppidum Filitosa = megalitická kultura) – Olmeto. Libovolné km.
9. den: Z nejhezčího průsmyku ostrova – Col de Bavella – sjezd ke kaskádám Polischellu a přes sedlo Col de Larone dlouhý sjezd do Solenzary – koupání v moři. 33 km. Busem do přístavu Bastia. Celonoční plavba trajektem Bastia-Savona do Itálie.
10. den: Vylodění, průjezd Itálií a Rakouskem. Návrat do Brna v nočních hod.

Podobné zájezdy

To nejhezčí z Korsiky

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:23.09. (Pá) - 02.10. (Ne) 2022 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

To nejhezčí z Korsiky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Victoria Ing. Ladislav Jarý IČO: 16312520
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...