ID: 575466

Termín: 29.05. (Pá) - 07.06. (Ne) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 13 025 Kč

Poloha
BASTIA • CORTE • ANGLICKÉ KASKÁDY • AJACCIO • CALACUCCIA • GOLFE DE PORTO • PORTO • CALANCHE • EVISA • BONIFACIO • PORTO VECCHIO • PISCIA DI GALLO • ZONZA • COL DE BAVELLA • PORTO VECHIO
Program

1. den
1. DEN: V odpoledních hodinách vyjedeme z Brna (další nástupní místa trasy 2, 3A, 3B, 4, svoz Kuřim a Tišnov zdarma, Blansko 200 Kč, Boskovice 300 Kč, Žďár nad Sázavou 300 Kč, Praha 400 Kč). Průjezd Rakouskem a Itálií.
2. den
Ráno se v italském Livornu nalodíme na trajekt na Korsiku. Po přistání v korsickém přístavu Bastia, druhém největším městě Korsiky, se po východním pobřeží ostrova vydáme směrem na jih, kde se ubytujeme v rezidenci, rozkládající se podél překrásné písečné pláže.
3. den
Dnes se znovu vydáme na západní pobřeží Korsiky. Srdcem ostrova je středověké kamenné město Corte, vybudované na strmých skalních útesech. Je to údajně nejkorsičtější město ostrova a stále je považováno za neformální hlavní město Korsiky. Přes Anglické kaskády - množství vodopádů a tůní, které vybízí k osvěžení v nádherné scenérii korsické přírody, kde se protáhneme nenáročnou turistikou, přijedeme do hlavního města ostrova Ajaccio. Naše putování městem nás povede po stopách nejslavnějšího korsického rodáka Napoleona Bonaparte přes jeho rodný dům až k hrobce rodiny Bonapartů Chapelle Impériale. Cestou si rozhodně neopomeneme prohlédnout fantastickou sbírku italského naivního umění v paláci Fesch nebo vyzkoušet osobitou chuť známých korsických vín během malé ochutnávky. Následně přijedeme na ubytování.
4. den
Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře.
5. den
Dnešní celodenní výlet nás zavede na západní pobřeží. Cestou hornatým vnitrozemím ostrova projedeme soutěskou Scala di St. Regina a krátce se zastavíme u horské přehrady Calacuccia. Cílem naší cesty bude jeden z nejkrásnějších zálivů Středozemního moře – Golfe de Porto. Po obou stranách do zálivu ústící řeky Porto se tu kolem staré Janovské věže tísní malebné letovisko nazvané opět Porto. Celkovou jedinečnou přírodní scenérii dotváří okolní růžové útesy Calanche strmě se svažující do vod zálivu. Zpět na ubytování se budeme vracet vnitrozemím ostrova přes známé horské městečko Evisa.
6. den
Naše dnešní cesta nás zavede do nejjižnějšího cípu Korsiky, kde se na vápencovém útesu vysoko nad mořem majestátně tyčí Janovská citadela, po staletí střežící opevněné město a přístav Bonifacio. Díky své poloze na křídovém útesu vysoko nad mořem je toto místo jednou z nejpozoruhodnějších a nejdramatičtějších scenérií v Evropě. Budeme se proplétat úzkými křivolakými uličkami a plnými doušky nasávat atmosféru starých časů. Během lodního výletu podél strmých bílých útesů sami poznáme, proč je právě Bonifacio považováno za nejfotogeničtější místo ostrova. Odpoledne se zastavíme v nejznámějším letovisku východního pobřeží Porto Vecchio. Tamní pláže pro svůj bílý písek a blankytně modré moře snesou srovnání s plážemi Karibského moře. Jejich kouzlo a kvalitu si sami vyzkoušíme. Návrat na ubytování.
7. den
Dnešní program je určen především pro ty, kterým učarovala krása místních hor. Odjedeme do oblasti Porto-Vecchio, kde podnikneme cca dvouhodinový pěší výlet k vodopádu Piscia di Gallo. Vodopád je 70 metrů vysoký a je nejvyšší na celé Korsice. Městečko Zonza sehrálo důležitou roli v bojích za svobodu ostrova. Největším zážitkem však bude průsmyk Col de Bavella se sochou Panny Marie a fantastickými výhledy na okolní horské velikány. Průsmyk bude pro nás spojen s pěším výstupem (cca 3,5 hodiny). Cestou zpět se zastavíme v Porto Vecchio na prohlídku města a nákupy a poté odjedeme na ubytování.
8. den
Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře a prozkoumání okolí.
9. den
V ranních nebo dopoledních hodinách (v návaznosti na trajekt) se vydáme do přístavu Bastia, kde se nalodíme na trajekt do Livorna.
10. den
Příjezd do Brna v poledních hodinách (cca 12 hod.).
11. den
Ubytování: Moderní prázdninová vesnice Marina d´Erba Rossa nabízí ubytování v mobilhome (MH) pro 2–4 osoby. Celý areál je umístěn v soukromém parku přímo u překrásné písečné pláže. Každý mobilhome se skládá z 2 ložnic (1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma oddělenými lůžky), z obytné místnosti s pohovkou, kuchyňského koutu vybaveného lednicí s mrazákem, plynovým vařičem, nádobím, mikrovlnou troubou a kávovarem, koupelny a toalety, klimatizace a balkonu vybaveného zahradním nábytkem. V areálu rezidence je k dispozici bazén, hřiště, stolní tenis, tenisové kurty, mini-golf, herna a bazének pro děti, obchůdky a půjčovna sportovního vybavení, bar, restaurace a obchod s potravinami. Nákupy potravin je možno řešit v průběhu jednotlivých programů. Vratná kauce cca 100 €/jednotka/pobyt – hradí se na místě. Povinný závěrečný úklid – v případě nedostatků poplatek cca 70 €/jednotka/pobyt.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 4690,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | pobytová taxa cca 5 EUR/os./noc (platba na místě) | Předpokládaná částka na vstupy cca 60 €.
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 29. 2. 2020 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 6% do 31. 12. 2019 4% do 31. 01. 2020 2% do 29. 02. 2020 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 8% do 31. 12. 2019 6% do 31. 01. 2020 4% do 29. 02. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
Doprava autobus - cena zahrnuje
dopravu autobusem
trajekt Livorno–Bastia a zpět a přístavní poplatky
7× ubytování ve 2–4lůžkových mobilhome s přísluš.
ložní prádlo
průvodcovské služby
Nástupní místa
Blansko - 200 Kč
Boskovice - 300 Kč
Břeclav - 250 Kč
Frýdek-Místek - 500 Kč
Hodonín - 300 Kč
Hranice na Moravě - 500 Kč
Kroměříž - 400 Kč
Kuřim
Lipník nad Bečvou - 500 Kč
Nový Jičín - 500 Kč
Olomouc - 350 Kč
Ostrava - 500 Kč
Praha - 400 Kč
Přerov - 400 Kč
Prostějov - 300 Kč
Strážnice - 300 Kč
Tišnov
Uherské Hradiště - 300 Kč
Veselí nad Moravou - 300 Kč
Vyškov - 200 Kč
Žďár nad Sázavou - 300 Kč
Zlín - 400 Kč
Prijezdy
Brno
Kuřim
Tišnov
Odjezdy
Brno
Kuřim
Tišnov
29.05. (Pá) - 07.06. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Č. zájezdu: KI0529; Doprava: Autobusem; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém mobilhome
Bez stravy
Autobus
-First minute13 025 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelKORSIKA - ostrov rebelů
Č. zájezdu: KI0529; Doprava: Autobusem; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém mobilhome
Termín29.05.2020 - 07.06.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Vytvářím objednávku...