ID: 903254

KARNEVAL V NICE NA AZUROVÉM POBŘEŽÍ

Termín: 20.02. (Čt) - 23.02. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 1 noc

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 3 990 Kč

Karneval v Nice - informace

Na karnevalu v Nice Vás čeká nezapomenutelné karnevalové veselí plné masek, spoře oděných tanečnic a květinový průvod s alegorickými vozy. Zážitkem karnevalu v Nice jsou barevné spreje „HADÍ BOMBA“ prodávané místními prodavači - lepkavé spreje podobající se žvýkačce, které se vystřelují na vzdálenost několika metrů. V rámci zájezdu na karneval v Nice také navštívíte město Cannes proslulé filmovými festivaly a město Menton s citrusovými zahradami. V tomto období na francouzské riviéře dozrávají pomeranče, citrony, mandarinky a kvetou macešky, což vyvolává atmosféru začínajícího jara.

Program zájezdu na karneval v Nice

1.den zájezdu do Nice: odjezd z Brna v 15:00 hod.

2.den zájezdu do Nice: ráno příjezd do Mentonu – přímořského letoviska na Francouzské riviéře. Díky teplému podnebí, které zde panuje, se tu skvěle daří citrusům, jimiž městečko proslulo. Menton má hned několik nádherných zahrad, my navštívíme zahrady Biovès, ve kterých budeme moci obdivovat působivé sochy vyrobené z citrusových plodů. Poté se společně projdeme historickým centrem po pěší zóně Rue St-Michel, lemované kavárnami, restauracemi a palmami. Uvidíme náměstí Place aux Herbes, hlavní mentonský svatostánek a Baziliku archanděla Michaela. Nedaleko moře stojí pevnost ze 17. století a naproti ní budova městské tržnice a Muzeum Jeana-Cocteaua. V odpoledních hodinách odjezd do Nice, ubytování v hotelu přímo v centru města. Večerní procházka po Nice s průvodcem.

3. den zájezdu do Nice: ráno po snídani přejezd do Cannes – město proslavené filmovými festivaly. Uvidíme chodník slávy s podpisy světoznámých herců a hereček, Festivalový palác a Casino, bulvár Croisette, uličky Starého města, vyhlídku z návrší Le Suquet na město, přístav, záliv a Lerinské ostrovy. Poté se vrátíme zpět do Nice, kde se podíváme na hlavní náměstí Masséna, uličky Starého města, květinový trh Cours Saleya, stavbu Opery a katedrálu sv. Reparaty. Dále se vydáme na pobřežní promenádu Promenade des Anglais a vyjedeme na útes Colline du Château, z nějž se nám naskytne výhled na pobřežní promenádu a Staré město. Zbytek dne bude patřit karnevalovému veselí. Součástí karnevalu jsou tzv. květinové bitvy s průvodem tanečníků a přehlídkou zdobených alegorických vozů. I my se květinové bitvy zúčastníme. Zážitkem karnevalu jsou barevné spreje „HADÍ BOMBA“ prodávané místními prodavači – lepkavé spreje podobající se žvýkačce, které se vystřelují na vzdálenost několika metrů. Odpoledne je volný program, který je možný využít k procházkám Starým městem, posezení či nákupům. Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Po setmění nás čeká další karnevalový zážitek – působivě osvětlený karnevalový průvod. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.

4. den zájezdu do Nice: návrat do ČR odpoledne
 

Cena zájezdu na karneval v Nice zahrnuje
  • dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč
  • 1x ubytování v hotelu Nice Port*** 21.-22.2., v hotelu Nice Gare*** 28.2.-29.2.
  • 1x snídani formou bufetu
  • služby průvodce
Cena zájezdu na karneval v Nice nezahrnuje
  • pobytovou taxu 160 Kč/osoba

Orientační ceny vstupného: Karneval v Nice: odpolední korzo 12 €, večerní slavnost 12 € (obojí je cena za místo ke stání), muzeum Cocteaua 8 €, zahrada Bioves 10 €

Možné příplatky
  • komplexní cestovní pojištění včetně storna 124 Kč/osoba/ zájezd
  • místenka v buse 100 Kč/osoba

  • jednolůžkový pokoj 890 Kč

Bezplatná nástupní místa zájezdu na karneval v Nice

Brno, Jihlava, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov 

Svozy za příplatek obousměrně

Ostrava, Frýdek – Místek, Nový Jičín, Příbor 390 Kč, Zlín 250 Kč, Olomouc Kroměříž 200 Kč. Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají 50 % slevu na svoz.

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

20.02. (Čt) - 23.02. (Ne) 2020 - 4 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-11%Last minute3 990 Kč
Vybrat termín
27.02. (Čt) - 01.03. (Ne) 2020 - 4 dny, 1 noc
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-11%Last minute3 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoNice
HotelKARNEVAL V NICE NA AZUROVÉM POBŘEŽÍ
Cena za osobu
Termín21.02.2020 - 22.02.2020 - s dopravou 20.02.2020 - 23.02.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Vytvářím objednávku...