Dovolená Kamena Vourla

KAMENA VOURLA - letadlo, bus, kombi a vlastní doprava

 

Kouzelné městečko Kamena Vourla se rozprostírá na jižním pobřeží zálivu Maliakos. Kamena Vourla se nachází na krásném místě mezi horami a mořem pouhých 160 km od hlavního města ATHÉNY. Od druhého největšího řeckého ostrova Evia (Evboia) ho dělí Severní Evboiský záliv. Chcete-li zažít skvělou dovolenou v Řecku, zvolte lokalitu Kamena Vourla.

 

Zobrazit nabídku zájezdů

 

I když je Kamena Vourla v Řecku známým a vyhledávaným místem nejen pro dovolenou, je pro českého turistu neznámá. A přece může nabídnout vše, co si může člověk od ideálního místa na dovolenou přát. Díky své poloze, klimatu a horkým, léčivým pramenům je Kamena Vourla atraktivní po celý rok. Snoubí se zde moře s nekonečnými plážemi, hory a termální prameny. Léčivá voda vytéká ze srdce pohoří Knimida, které leží v těsné blízkosti letoviska Kamena Vourla a tvoří jeho nádhernou kulisu. Tato kombinace je výjimečná.

Výhody pobytu v Kamena Vourla

Obrovskou výhodou letoviska Kamena Vourla je jeho malá vzdálenost od nejznámějších a nejvyhledávanějších míst v Řecku: Thermopyly (30 km), Delfy se slavnou starořeckou věštírnou (110 km), hlavní město Athény (160 km), kláštery Meteora (185 km). Snadno dostupný je také blízký ostrov Skiatos , Skopelos a souostroví Lichadonisia tvořené malými, téměř nedotčenými ostrůvky, jímž se říká „řecké Seychely". Všechna tato místa můžete navštívit individuálně nebo v rámci fakultativních výletů, které nabízíme v rámci dovolené v Kamena Vourla.

Podél pobřeží celého letoviska se táhne hlavní třída lemovaná obchůdky, bary, malebnými tavernami s vynikající řeckou kuchyní, kavárnami a cukrárnou s lahodnými místními sladkostmi. Rodiny s dětmi jistě potěší místní lunapark. Milovníci aktivní dovolené ocení jachetní přístav s půjčovnou motorových loděk, na kterých se mohou vydat na ostrůvky v blízkosti Kamena Vourla.

Kamena Vourla je ideálním místem k prožití příjemné dovolené. Je vhodná k pěší turistice (značené turistické stezky), k procházkám a posezením nad dobrým jídlem a pitím. Prohřáté písečné pláže vybízejí k příjemnému odpočinku během dne, zatímco večery lákají k procházce oživlou promenádou, kde noční život utichá až dlouho po půlnoci. Typická je pohostinnost místních obyvatel a příznivé ceny. 

 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY v letovisku kamena Vourla

 

• STRAVOVÁNÍ v Kamena Vourla - řecká restaurace ABONA 

Večeře formou bohatého menu (hlavní jídlo, salát, dezert nebo ovoce)

300 Kč / osoba / den

 

• PLÁŽOVÝ SERVIS v Kamena Vourla za poplatek nebo konzumaci. U hotelu Sissy ZDARMA‏

• PŮJČOVNY v Kamena Vourla

Auta   

od 35 € / den

Motorky  

od 20 € / den

Kola 

10 € / den (8 - 20 hod.)

nebo 1,5 € / hod. (min. doba jsou 2 hod.)

Vodní šlapadla a kanoe 8 € / hodina
Motorové loďky pro 4 až 6 osob 60 € / den

 

POBYTOVÁ TAXA v letovisku Kamena Vourla

 

Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to u delegátky nebo u majitele ubytování. Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:                  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
                                0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
                                1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
                                3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
                                4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely

 

 

• LETOVÉ ŘÁDY (Kamena Vourla) - klikněte zde

 

• FAKULTATIVNÍ VÝLETY pro lokalitu Kamena Vourla - klikněte zde

 

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...