Dovolená Ammoudia - Epirus (vlastní dopravou)

Spolehlivá cestovní kancelář již 27 let

EPIRUS - AMMOUDIA - VLASTNÍ DOPRAVOU

Přejete si strávit dovolenou v Řecku? Ammoudia vám poskytne to nejlepší, co řecká kultura a příroda nabízí. Navštivte Ammoudii, prvotřídní letovisko zaručující skvělou dovolenou v Řecku. Krásná příroda, čisté a prostorné pláže, spousta zajímavostí a vynikající místní gastronomie. 

Dovolená v letovisku Ammoudia

Ammoudia je menší rybářskou vesničkou, která se nachází na pobřeží Jónského moře v blízkosti známého letoviska Parga. Patří k menším a poklidným letoviskům, kde si skvěle odpočinete od celoročního shonu a stresu. K životu se Ammoudia probouzí hlavně o víkendu, kdy se sem sjíždějí Řekové z okolí strávit víkend na nábřeží či povečeřet v místních vyhlášených tavernách. Dovolená v Ammoudii je odpočinková, pohodová, vhodná pro ty, kteří nevyhledávají extrémní zábavu, ale spíše klidné prostředí.

Co zajímavého zažijete na dovolené v Ammoudii?

Naleznete zde bájnou řeku mrtvých Acheron, kterou Homér zmiňuje ve svém eposu Odysea, a která se právě v Ammoudii vlévá do Jónského moře. Acheron, spolu s řekou Kokýto, přitéká ze severu a tvoří pravý úhel, o kterém se ve starověku věřilo, že je vchodem do podsvětí.

Několik kilometrů od letoviska Ammoudia se nachází Nekromanteion, dosud jediná nalezená věštírna mrtvých. Ammoudia je dovolenkové místo charakteristické prostornou písečnou pláží, která se táhne podél celého letoviska. Místní  pláž je vhodnou volbou pro všechny, kteří vyhledávají pozvolný vstup do moře. V okolí Ammoudie najdete také  menší pláže ukryté mezi nádhernými skalisky. V letovisku Ammoudia najdete spoustu taveren, kaváren, nechybí bankomat a několik obchůdků s potravinami a suvenýry. 

Řadit dle:
123456789
327 položek, 14 stránek
123456789
327 položek, 14 stránek
Vytvářím objednávku...