Dovolená Ammoudia - Epirus (letadlem)

Spolehlivá cestovní kancelář již 26 let

EPIRUS - AMMOUDIA - letadlo

Přejete si strávit dovolenou v Řecku? Ammoudia vám poskytne to nejlepší, co řecká kultura a příroda nabízí. Navštivte Ammoudii, prvotřídní letovisko zaručující skvělou dovolenou v Řecku. Krásná příroda, čisté a prostorné pláže, spousta zajímavostí a vynikající místní gastronomie. Využijte cenově výhodných pobytů ve vybraných hotelech – aktuální nabídku naleznete níže.

 

Dovolená v letovisku Ammoudia

Ammoudia je menší rybářskou vesničkou, kterou najdete v severozápadní části Řecka. Patří k menším a poklidným letoviskům, kde si skvěle odpočinete od celoročního shonu a stresu. K životu se Ammoudia probouzí hlavně o víkendu, kdy se sem sjíždějí Řekové z okolí strávit víkend na nábřeží či povečeřet v místních vyhlášených tavernách. Dovolená v Ammoudii je odpočinková, pohodová, vhodná pro ty, kteří nevyhledávají extrémní zábavu, ale spíše klidné prostředí.

 

Ammoudia – hotel Eleni

Hotel Eleni je perfektním ubytováním nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro starší generaci. Pobytu si užijí také ti, kteří si Ammoudii zvolili coby dobrý výchozí bod k výletům do okolí, do hor atd. Hotel Eleni se nachází na pobřeží Jónského moře v blízkosti letoviska Parga, které je známé svou bohatou historií a antickými kořeny.

Hotel Eleni je komfortně vybaven, prvotřídní ubytovací servis je doplněn stejně kvalitními stravovacími službami a řadou doplňkových hotelových služeb, které jsou připraveny zpříjemnit vám na maximum pobyt nejen v hotelu Eleni, ale v celém letovisku Ammoudia.

Samozřejmě si zde můžete pronajmout lehátka, slunečníky nebo motorový člun.

 

Co zajímavého zažijete na dovolené v Ammoudii?

Naleznete zde bájnou řeku mrtvých Acheron, kterou Homér zmiňuje ve svém eposu Odysea, a která se právě v Ammoudii vlévá do Jónského moře. Acheron, spolu s řekou Kokýto, přichází ze severu a tvoří pravý úhel, o kterém se ve starověku věřilo, že je vchodem do podsvětí.

Několik kilometrů od letoviska Ammoudia se nachází Nekromanteion. Dosud jediná nalezená věštírna mrtvých. Ammoudia je dovolenkové místo charakteristické velkou písečnou pláží, jež se táhne podél celého letoviska. Ammoudijská pláž potěší nejvíce především ty, kteří vyhledávají pozvolný vstup do moře.  V okolí Ammoudie najdete ale i menší pláže, jež jsou ukryté mezi nádhernými skalisky. Zážitkůchtiví zájemci si mohou vyzkoušet vodní lyže, jízdu na banánu táhnutém skútrem, paragliding, windsurfing, vodní skútry aj.

V letovisku Ammoudia najdete vše, co potřebujete ke komfortnímu prožití dovolené v Řecku. Je zde spousta taveren, kaváren, nechybí bankomat a pár obchůdků s potravinami a suvenýry. Vzdálenost z letiště Preveza do letoviska Ammoudia je 45 km.

 

Počasí Ammoudia

Počasí v Ammoudii je po většinu roku slunné. Nejvhodnější období pro dovolenou, které vykazuje nejmenší úhrn srážek, spadá do měsíců květen – září.

 

Pobytová taxa v letovisku Ammoudia

Upozorňujeme, že v celém Řecku, tedy i v Ammoudii, je od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to u delegátky nebo u majitele ubytování. Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:  cca 1,50 € za noc pro 3 hvězdičkové hotely

 

UVEDENÉ CENY JIŽ ZAHRNUJÍ AKTUÁLNÍ ČASOVOU SLEVU. 

NAVÝŠENÍ SLEVY O 2 % PRO VĚRNÉ KLIENTY VÁM PŘI REZERVACI PŘIPOČÍTÁ PRACOVNÍK CK.

I. záloha při objednání zájezdu 30 % splatná ihned
II. doplatek celkové ceny splatný 30 dní před odjezdem

 

     • LETOVÝ ŘÁD (Epirus - Ammoudia) - klikněte zde

 

     • FAKULTATIVNÍ VÝLETY pro lokalitu Ammoudia - klikněte zde

Řadit dle:
1 položka, 1 stránka
1 položka, 1 stránka
Vytvářím objednávku...