INFORMACE O NÁS - již 25 let na trhu

Spolehlivá cestovní kancelář již 27 let

O NÁS

 

Vážení a milí zákazníci,

vítáme Vás na našich webových stránkách. Již 27 let pro Vás pořádáme pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy.  Od samého počátku se Vám snažíme nabídnout příjemnou dovolenou za přijatelné ceny a se stále vzrůstající kvalitou. Tradičně jsme zařadili do prodeje  Vámi osvědčené letovisko NEA VRASNA v oblasti Strimonského zálivu. Tuto nabídku jsme rozšířili  o letoviska STAVROS a ASPROVALTA a to letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Dále jsme pro Vás připravili nabídku zájezdů do letoviska SARTI na poloostrově Chalkidiki , kterou jsme rozšířili o nová ubytování.   Na stránkách CK APOLLON naleznete jako každý rok širokou nabídku řeckých ostrovů. Můžete si vybrat z těch největších - KRÉTA a RHODOS nebo s námi můžete navštívit i další ostrovy, a to LEFKÁDU, ZAKYNTHOS, THASSOS, SANTORINI,  KOS, KALYMNOS,  KEFALONII, KORFU,  SAMOS nebo KARPATHOS. Do všech našich pobytových míst nabízíme odlet z Brna, Ostravy a Prahy a to na 8,11 a 12 dní.

Pro ty, kteří rádi cestují, nabízíme POZNÁVACÍ ZÁJEZDY PO CELÉ EVROPĚ za bezkonkurenční ceny.

Na našich stránkách najdete kompletní nabídku s doplňujícími informacemi včetně přehledu o aktuálních slevách a akčních nabídkách.  

 

K úhradě zájezdů můžete i v letošním roce použít poukazy SODEXO,  BENEFIT PLUS a UNIŠEK.

Dále poskytujeme slevy z katalogových cen členům Klubu Pevného Zdraví.

 

Vám, kteří jste se v minulých letech zúčastnili našich zájezdů děkujeme za přízeň a těšíme se na opětovné setkání. Vás, nové klienty srdečně vítáme a přejeme si, aby Vaše dovolená s APOLLONEM byla příjemnou vzpomínkou na zasloužené dny volna a odpočinku. Věříme, že nabídka krásných míst, zajímavých cen a výhodných slev Vás zaujme a že si svou dovolenou vyberete z nabídky naší cestovní kancelář APOLLON.

Těší se na Vás kolektiv CK APOLLON

 

Vytvářím objednávku...