INFORMACE O NÁS - již 25 let na trhu

O NÁS

 

Vážení a milí zákazníci,

vítáme Vás na našich nových stránkách. Již 25 let pro Vás pořádáme pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy.  Od samého počátku se Vám snažíme nabídnout příjemnou dovolenou za přijatelné ceny a se stále vzrůstající kvalitou. Tradičně jsme zařadili do naší nabídky Vámi osvědčená letoviska NEA VRASNA v oblasti Strimonského zálivu, SARTI a POLICHRONO na poloostrově Chalkidiki a to letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. I v letošním roce jsme do nabídky zařadili ostrov KYTHIRA pod poloostrovem Peloponés a letovisko PARGA, které leží v kraji Epirus stejně jako letovisko AMMOUDIA. Již tradičně na stránkách CK APOLLON naleznete širokou nabídku řeckých ostrovů. Můžete si vybrat z těch největších - KRÉTA a RHODOS nebo s námi můžete navštívit i další ostrovy, a to LEFKÁDU, ZAKYNTHOS, THASSOS, SANTORINI, KOS, KEFALONII, KORFU, PAROS, PAXOS, NAXOS, ALONISSOS, ITHAKU nebo KARPATHOS. Do všech našich pobytových míst nabízíme odlet z Brna, Ostravy a Prahy a to na 8,11 a 12 dní.

 

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili POZNÁVACÍ ZÁJEZDY PO CELÉ EVROPĚ za bezkonkurenční ceny. 

Na našich stránkách najdete kompletní nabídku s doplňujícími informacemi včetně přehledu o aktuálních slevách a akčních nabídkách.  Opět poskytujeme službu PARKOVÁNÍ ZDARMA do 31.1. 2020 u brněnského letiště Tuřany. Tento bonus nabízíme i klientům odlétajících z Ostravy a Prahy - parkování zdarma u Letiště Václava Havla v Praze a u Letiště Leoše Janáčka v Ostravě. 

 

K úhradě zájezdů můžete i v letošním roce použít poukazy SODEXO, EDENRED a BENEFIT PLUS. Dále poskytujeme slevy z katalogových cen členům Klubu Pevného Zdraví.

 

Vám, kteří jste se v minulých letech zúčastnili našich zájezdů děkujeme za přízeň a těšíme se na opětovné setkání. Vás, nové klienty srdečně vítáme a přejeme si, aby Vaše dovolená s APOLLONEM byla příjemnou vzpomínkou na zasloužené dny volna a odpočinku. Věříme, že nabídka krásných míst, zajímavých cen a výhodných slev Vás zaujme a že si svou dovolenou vyberete z nabídky naší cestovní kancelář APOLLON.

 

S úctou kolektiv CK APOLLON

 

Vytvářím objednávku...