INFORMACE O NÁS - již 22 let na trhu

O NÁS

 

Vážení a milí zákazníci,

 

vítáme Vás na našich nových stránkách. Již 21 let pro Vás pořádáme pobytové a poznávací zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy.  Od samého počátku se Vám snažíme nabídnout příjemnou dovolenou za přijatelné ceny se stále vzrůstající kvalitou. Tradičně jsme zařadili do naší nabídky Vámi osvědčená letoviska NEA VRASNA v oblasti Strimonského zálivu, SARTI a TORONI na poloostrově Chalkidiki a to letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Již tradičně na stránkách CK APOLLON naleznete širokou nabídku řeckých ostrovů. Můžete si vybrat z těch největších - KRÉTA a RHODOS nebo s námi můžete navštívit i další ostrovy, a to ZAKYNTHOS, THASSOS, LEFKÁDA, KARPATHOS a SANTORINI. Do všech našich pobytových míst nabízíme odlet z Brna, Ostravy a Prahy.

 

Určitě nepřehlédněte naši loňskou novinku - letovisko KAMENA VOURLA. Letos jsme pro Vás připravili nejen pobytové zájezdy autobusovou nebo vlastní dopravou, ale NOVĚ i letecky z Brna a Ostravy. Nabízíme zde ubytování v plážových hotelích se snídaní, polopenzí, ALL INCLUSIVE anebo v luxusně vybavených studiích a apartmánech. KAMENA VOURLA nás zaujala svou skvělou polohou a nezapomenutelnou atmosférou. Snoubí se zde tři prvky důležité nejen pro krásnou dovolenou ale i pro zdraví - TERMÁLNÍ PRAMENY, MOŘE a HORY.

 

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili POZNÁVACÍ OKRUHY ŘECKEM - busem nebo kombinovanou dopravou s návštěvou nejvýznamnějších řeckých památek za bezkonkurenční ceny. Nadále pokračujeme v organizaci poznávacích zájezdů do celé Evropy.

 

Na našich stránkách najdete kompletní nabídku s doplňujícími informacemi včetně přehledu o aktuálních slevách a akčních nabídkách. Můžete si zde také objednat zájezd se slevou ON-LINE ve výši 300 Kč. Opět poskytujeme službu PARKOVÁNÍ ZDARMA u brněnského letiště Tuřany. Tento bonus nabízíme i klientům odlétajících z Ostravy a Prahy - parkování zdarma u Letiště Václava Havla v Praze a u Letiště Leoše Janáčka v Ostravě. Klientům s autobusovou dopravou nabízíme SLEVU 50% svozová místa z celé ČR. Tyto nabídky jsou platné při zakoupení zájezdu do 31.3.2019.

 

K úhradě zájezdů můžete i v letošním roce použít poukazy SODEXO, EDENRED a BENEFIT PLUS. Dále poskytujeme slevy členům Klubu Pevného Zdraví.

 

Vám, kteří jste se v minulých letech zúčastnili našich zájezdů děkujeme za přízeň a těšíme se na opětovné setkání. Vás, nové klienty srdečně vítáme a přejeme si, aby Vaše dovolená s APOLLONEM byla příjemnou vzpomínkou na zasloužené dny volna a odpočinku. Věříme, že nabídka krásných míst, zajímavých cen a výhodných slev Vás zaujme a že si svou dovolenou vyberete z nabídky naší cestovní kancelář APOLLON.

 

S úctou kolektiv CK APOLLON

 

Vytvářím objednávku...