ID: 297117

MAĎARSKÁ INSPIRACE – EGER – TOKAJ – BUDAPEŠŤ *

Program
Den 1
Odjezd v brzkých ranních hodinách z Olomouce směr Břeclav–Bratislava–Budapešť. Do BUDAPEŠTI přijedeme před polednem, prohlídka města s průvodcem – Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářská bašta, Městská tržnice (Vásárcsarnok), ulice Váci, Náměstí hrdinů, bazilika sv. Štěpána a další památky. Navečer odjezd do Egeru. Ubytování. Nocleh.
Den 2
Po snídani odjezd do městečka TOKAJ, centra světoznámé vinařské oblasti, jejíž poklad budeme mít možnost ochutnat. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních v MIŠKOLC-TAPOLCA, poté prohlídka města MIŠKOLCE. Večeře ve špičkové restauraci v Údolí krásných žen (Szépasszonyvölgy), spojená s degustací vín egerské vinařské oblasti. Návrat na ubytování.
Den 3
Po snídani prohlídka krásně zachovaného barokního města EGER – procházka malebnými uličkami historického centra s prohlídkou baziliky, hlavního náměstí Dobó tér, možnost návštěvy hradního areálu s výhledy na staré město a okolní vinice. V místních vinotékách je možné zakoupit typická vína jako Egri bikavér a Egri leányka. Kolem poledne koupání v městských lázních, které nabízejí několik venkovních i krytých bazénů, od bazénu na plavání až po termální s vodou teplou 38°C. Odpoledne odjezd tpět do ČR. Do Olomouce návrat kolem 23:00 hod.

 
Poloha
Maďarsko -  země lázní, kultury, historie a výborného jídla. Vy můžete "ochutnat" Maďarsko - atmosféru, historii a speciality kuchyně i kvalitní víno...a lázně. Zájezd MAĎARSKÁ INSPIRACE – EGER – TOKAJ – BUDAPEŠŤ Vám nabízí VŠE!  Pohodlně autobusem z Olomouce...
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu se snídaní, 1 x večeři v maďarském stylu s ochutnávkou vína, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
Vinařská firma v Tokaji s degustací a občerstvením 360 Kč; Tapolca, termální lázně v jeskyni 240 Kč, děti do 18 let a senioři 180 Kč; Eger, termální lázně 200 Kč, studenti a senioři 170 Kč.
27.10. (Pá) - 29.10. (Ne) 2017 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Autobus
-3 990 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Vytvářím objednávku...