ID: 297111

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA) *

Program
Den 1
Odjezd v brzkých ranních hodinách směr Vídeň a ŠOPROŇ – prohlídka historického městečka založeného již v době římsk. Úzké uličky se středověkými a barokními domy Vás okouzlí. Po poledni příjezd do lázní BÜKFÜRDŐ, ve ktrých můžete cca 4 hodiny relaxovat a využívat všechny bazény,  sauny a služby. K večeru odjezd na ubytování v Büku, volno, nocleh.
Den 2
Po snídani odjezd směr BALATON, po cestě krátká zastávka pod hradem SÜMEG, který patří k nejzachovalejším v zemi. Cesta podél pobřeží Balatonu s krátkými zastávkami v typických maďarských vesničkách v oblasti Badacsony. Prohlídka KESZTHELY – nejstarší a největší město na pobřeží Balatonu s barokním zámkem rodu Festeticsů. Odpoledne koupání v termálních lázních v HÉVÍZU – druhé největší jezero s termální vodou na světě s hladinou pokrytou lekníny. Večer návrat na ubytování, nocleh (možnost využít celý den k pobytu v Bükfürdő).
Den 3
Po snídani celodenní pobyt v lázních BÜKFÜRDŐ nebo odjezd do SÁRVÁRU (středověká vodní tvrz), cca čtyřhodinové koupání v moderních termálních lázních. Příjezd do Olomouce v pozdních večerních hodinách.

 
Poloha
MAĎARSKO - země kvalitních lázní. Pojeďte si odpočinout a načerpat síly na relaxační víkend v termálních lázních Maďarska. Relaxovat budete ve třech NEJLEPŠÍCH LÁZNÍCH Maďarska: BÜKFÜRDŐ - SÁRVÁR - HEVÍZ ( Kehida v období jara a podzimu).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x ubytování v penzionu se snídaní, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
Baliček vstupů do Bukfurdő, Sarvaru a Hevizu/Kehidy: dospěli 820 Kč, děti 3–15 let 500 Kč,2x večeře 460 Kč.
27.10. (Pá) - 29.10. (Ne) 2017 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Autobus
-2 690 Kč Rezervace
17.11. (Pá) - 19.11. (Ne) 2017 - 3 dny, 2 noci
cena za osobu
Snídaně
Autobus
-2 690 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bohemian Fantasy,s.r.o. IČO: 41187571
Vytvářím objednávku...