ID: 499873
Popis

3 denní poznávací zájezd
CANAL di GRANDE - PONTE RIALTO - NÁMĚSTÍ A BASILIKA SAN MARCO - DÓŽECÍ PALÁC - NÁMOŘNÍ MUZEUM - OSTROVY BURANO, MURANO A LIDO

Program

1. den (Pá): Odjezd z ČR ve večerních hodinách s nočním přejezdem přes Rakousko do Itálie.

 

2. den (So): Celodenní pobyt v Benátkách - v ranních hodinách příjezd busem na okraj Benátek - Mogliano, společně odjezd příměstským vlakem do Benátek -Venezia S. Lucia. Odtud začíná pěší prohlídka podél Canalu Grande k  mostu Ponte di Rialto a na tržnici, kde je osobní volno 1,5 hod. na nákupy a občerstvení. Pak následuje třiceti minutová plavba vaporettem se zastávkou  u kostela Santa Maria della Salute, který byl postaven v období moru, jež postihl Benátky v roce 1630. Vaporettem doplujeme až k Arzenálu. Je to komplex loděnic kolem Velkého doku, který založil v roce 1104 dóže Orlando Falieri. Právě tady vznikaly pod rukama mistrů loďařů válečné i obchodní lodě, které tvořily základ slavné benátské flotily. Dnes už svému původnímu účelu neslouží, částečně se Arzenál stal výstavní plochou slavného přehlídky moderního umění Bienále. Sídlí zde také Centrum strategických studií italského vojenského námořnictva. Od Arzenálu pokračuje pěší prohlídka podél pobřeží - Basilika a náměstí sv. Marka se zvonicí, Kampanila, Most vzdechů, Dóžecí palác, Prokurace, Hodinová věž. Odpoledne volný program nebo individuálně je možné cestovat  vaporettem na ostrov Lido  nebo navštívit ostrovy Murano a Burano. Pokud nebudete mít zájem o cestování po ostrovech,  můžete strávit celý den v Benátkách a vychutnat si jedinečnou atmosféru tohoto výjimečného města a navštívit místní památky. Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Ve večerních hodinách odjezd z Benátek- plavba vaporettem po Canalu Grande k nádraží a odtud opět odjezd vlakem do Mogliana. Noční přejezd přes Itálii a Rakousko.

 

3. den (Ne): Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje
  • dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč
  • služby průvodce
Cena nezahrnuje
  • Příměstský vlak do/z Benátek, vaporetto, parkové - celkem 20 € - platba v buse u průvodce
Možné příplatky
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna 90 Kč/osoba/zájezd
  • Místenka v buse 100 Kč/osoba

  • ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ: Dóžecí palác + Museo Correale + Museo Archeologico Nazionale 18 € (6-14 let, studenti do 25 let, senioři nad 65 let 11 €), galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €, Benátky - Academia cca 14 € (studenti 11 €).
  • Ve chvíli volného programu můžete využít jízdu v gondole, která je až pro 6 osob. Projížďka trvá 45 minut a cena je 80 €/gondola.
Nástupní místa zdarma

Brno, Mikulov

Svozy za příplatek obousměrně
  • Praha, České Budějovice, Tábor, Bratislava                                                    450 Kč
  • Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín     350 Kč
  • Zlín, Jihlava, Olomouc, Kroměříž, Uherské Hradiště                                       250 Kč
Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

 

27.10. (Pá) - 29.10. (Ne) 2017 - 1 den, 0 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za ososbu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-25%Last minute1 490 Kč Rezervace
10.11. (Pá) - 12.11. (Ne) 2017 - 1 den, 0 noci
Cena za ososbu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-25%Last minute1 490 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Vytvářím objednávku...