Chalkidiki Toroni (Řecko)

CHALKIDIKI - TORONI - letadlo a kombi doprava

Dovolená v Řecku? To je krásné letovisko Toroni (Chalkidiki) s nádhernými plážemi. Pokud hledáte klidnou a romantickou letní dovolenou, pak vsaďte na poloostrov Chalkidiki s letoviskem Toroni, kde se budete cítit jako v ráji.

 

Zobrazit nabídku zájezdů

 

Letovisko Toroni – Chalkidiki (Řecko) dostalo název podle jména manželky Protea, syna boha Poseidona. Malebné místo Toroni - Chalkidiki (Řecko) se nachází v jihovýchodní části výběžku Sithonie jižně od letoviska Sarti.

Toroni je letovisko, které vás uchvátí nádhernými písečnými plážemi patřícími mezi nejkrásnější nejen na poloostrově Chalkidiki, ale v celém Řecku. Pláž s pozvolným vstupem a zlatavým pískem se táhne podél městečka Toroni v délce téměř dvou kilometrů. Členité pobřeží poloostrova Chalkidiki je vhodné ke šnorchlování a rybaření. Pobřežní promenáda láká k romantickým procházkám. Toto nejoblíbenější letovisko poloostrova Chalkidiki (Řecko) zažívá v posledních letech nebývalý rozkvět a v současnosti nabízí řadu typických taveren, obchůdků, přičemž si však stále zachovalo ráz menšího prázdninového letoviska. Celá turistická oblast Toroni je ideální k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Na své si přijdou také pěší turisté, kteří mohou obdivovat přírodní krásy této části poloostrova Chalkidiki v úchvatné části Řecka. Do Toroni se budete chtít určitě vrátit, neboť budete vzpomínat na místní nezapomenutelnou atmosféru, vynikající gastronomické speciality poloostrova Chalkidiki a teplé prozářené dovolenkové dny v Řecku.

 

LETOVÉ ŘÁDY (Chalkidiki, Řecko) - klikněte zde

FAKULTATIVNÍ VÝLETY v lokalitě Chalkidiki (Řecko) - klikněte zde

 

 

Řadit dle:
1 položka, 1 stránka

cena od: 12 141.00 Kč

Řecko, Chalkidiki, Toroni

Aparthotel Sakis - letadlo

Hotelový komplex Sakis se nachází v klidné části letoviska Toroni u nádherné písečné pláže s členitým pobřežím, kterou od ubytování dělí pouze místní ...

1 položka, 1 stránka
Vytvářím objednávku...