Dovolená Sarti - Chalkidiki

CHALKIDIKI - SARTI - letadlo a kombi doprava

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi i mladé páry hledající zábavu a aktivní odpočinek. To vše nabízí letovisko Sarti v oblasti Chalkidiki. Sarti je proslulé krásou místní přírody a bohatstvím tradiční kultury i architektury, které můžete na dovolené v Řecku objevovat.

 

Zobrazit nabídku zájezdů

 

Sarti je často označováno jako alternativa Sardinie. Sarti je lemované horskými hřebeny s charakteristickým porostem borovic. Najdete zde klasické strmé bílé výběžky skal vnikající do křišťálově čisté vody Egejského moře. Slunit a procházet se po 3,5 km dlouhé pláži s pozvolným vstupem do moře je ideálním odpočinkem pro každého. Pokud však zatoužíte po aktivním sportovním vyžití, pak si v letovisku Sarti Chalkidiki můžete půjčit vodní skútry, kajaky anebo vyzkoušet parasailing.

Centrum městečka Sarti si oblíbí především milovníci nakupování, diskoték a zábavy. Můžete navštívit obchůdky se suvenýry, taverny a bary.

Chalkidiki je ztělesněním historie i mytologie

Poloostrov je podle jedné řecké báje nazýván často také jako Poseidonův trojzubec. Rozzuřený Poseidon prý hodil po místních obyvatelích svůj trojzubec, a tak vznikl tento poloostrov. Taktéž názvy jednotlivých „prstů“ poloostrova mají původ v antické mytologii. Oblast Sithonia byla pojmenována podle Poseidonova syna, Athos zase podle kamene, který po bozích hodil jeden z místních obrů, a z kterého se nakonec stala hora Athos. U Kassandry není jisté, jestli byla pojmenována po makedonském králi nebo po starověké věštkyni stejného jména.

Vydejte se s námi do zajímavých krajů, kde se historie snoubí s možností aktivního odpočinku a relaxace na prosluněných plážích. Objevte lokalitu Sarti Chalkidiki – bude to vaše nová dovolenková láska!

 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY v letovisku Sarti Chalkidiki

 

• STRAVOVÁNÍ v Sarti Chalkidiki - řecká restaurace ARGIRIS

snídaně  (servírovaná - výběr z 12 druhů snídaňových menu)   

 

120 Kč / osoba / den

večeře (výběr z 20 druhů menu - hlavní jídlo včetně přílohy, salát a pečivo)  

 

260 Kč / osoba / den

polopenze    

 

380 Kč / osoba / den

 

• PLÁŽOVÝ SERVIS v Sarti Chalkidiki bez poplatku za konzumaci

 

• PŮJČOVNY

Auta   

 

od 30 € / den

Motorky  

 

od 20 € / den

 

LETOVÝ ŘÁD (Sarti) - klikněte zde

 

FAKULTATIVNÍ VÝLETY v lokalitě Chalkidiki Sarti - klikněte zde

 

 

Řadit dle:
1 položka, 1 stránka

cena od: 12 591.00 Kč

Řecko, Chalkidiki, Sarti

Vila Stelitsa - letadlo

Vila Stelitsa se nachází na začátku letoviska jen 50m od překrásné písečné pláže s částečně členitým pobřežím. V bezprostřední blízkosti najdete centr...

1 položka, 1 stránka
Vytvářím objednávku...